Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nije više piko, ipak nano Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uuuu, sad sam malo gledala po netu slikice, simpatične ribice. Ima mali problem. Ja ove moje živuljke hranim 2-3 puta nedeljno, mogu li to gupike da prežive? I čime ih hraniš? Ja za sada ubacujem samo spirulinu, na tome odrastoše i japankice i kozice i anči.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 7:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U sustini su svastojedi, a kod mene kako kada dobijaju dajaninu lisnatu, tetrin diskus, dajaninu spirulinu, domaci miks (sargarepa, paprika, spanac, bllitva, zelena salata, grasak, karfiol, brokoli, krastavac, spargla, celer, kelj, beli luk), nutri pet suseni tubifex (dobijali su i zivi, ali sam unistio kullturu pa sam u potrazi za novom), larve komaraca, a kada im nista ne ubacim ukoliiko nisam kod kuce jedu alge sa stakla, granja i kamenja kao i mahovinu i koren (zile) od limnobiuma, lemnu, cak i trulo bilje, kozice ne diraju samo po koju uginulu ukoliko se nadje.. Svaki put se nadam da ce ih biti manje i manje kada ih zapostavim, ali alge su cudo u njihovoj ishrani. Nece biti gladne u svakom slucaju u akvarijumu sa gomilom monosoleniuma, ali inace same po sebi kao ribe nisu nesto jesne sem trudnica koje jedu malo obilnije sto je i normalno. U krajnjem slucaju mogu samo muzjaci da se ubace, ne moraju zenke, a oni ni nejedu skoro nista.. Sta bi u ovom akvarijumu moglo da se desi je da ih japanke pojedu, naravno ukoliko dovoljno mogu da zinu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Palo tumbanje, presađivanje... I trenutno stanje je...

Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep borac, lepa nana, lepi panjevi, pistia, lepo sve ..... Bravo
Šta je podloga ? Pozdrav !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve se slazem sa kolegom - lepooo !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2018 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala drugari! Ako misliš na hranljivu podlogu, nema je, samo par kuglica osmokota pošto je u prvobitnoj postavi od bilja bila samo nana i mahovina... Obična neka crna, granulacije do 3 mm, mislim da sam je dobila kad je neko izbacivao iz akvarijuma...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nano cube ideja, upomoć Nerd Početak u akvaristici 23 Uto Avg 15, 2023 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali akvarijum NANO TANK Kacica Početak u akvaristici 11 Sre Mar 15, 2023 5:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana koja nije original Hulk Ishrana 11 Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano reef - početak sage Mixerlo Morski Akvarijumi 48 Sre Jan 15, 2020 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano reef LazarZ1 Morski Akvarijumi 10 Ned Dec 29, 2019 2:00 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License