Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nismo lepi al' nismo ni ruzni Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2016 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas mi nesto doslo da "protracim" dan i da trazim sto cudnije zivotinje koje drze ljudi po akvarijumima (slatkovodnim) i na kraju jedno mi je skroz toliko super koliko je nestvarno na izgled kao nesto sto je ispalo iz nekog crtanog filma da je moralo da bude na prvom mestu pa reko da podelim svoje misljenje sa vama! Ako neko misli da ima cudnije bice vanzemaljkog izgleda iz slatkih voda neka da neku sliki ili ime.. Laughing

Axolotl - vrsta dazdevnjaka koji ne prolazi celu metamorfozu i ostaje pod vodom - moze da se preobrati, ali samo kad mu se dodaju hormoni.. na zalost nema ih vise u prirodnom stanistu..

slika je preuzeta sa neta - kao da se smeje, zar ne?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2016 11:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Sre Avg 17, 2016 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razmisljao sam ja da ih uzmem ali odustao.Mislim da ih nema u Srbiji,mogu u Madjarskoj da se nadju.Mene je odvratilo to sto im treba nesto niza temperatura,oko 15 tak stepeni mislim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 17, 2016 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se čini da sam ih vidjao u Pet centru, možda treba proveriti, mada prošle nedelje kad sam bio nije ih bilo, al čini mi se da sam ih viđao il ije bilo nešto slično njima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Avg 17, 2016 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mnogo je sladak Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 17, 2016 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile Mala dobricina! Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shashkalone




Registrovan: 26 Mar 2013
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sre Avg 16, 2017 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko zna gde ih u Srbiji mogu nabaviti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crni kamen se lepi na magnet za čišće... Betmen Podloga 4 Uto Jun 16, 2015 7:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License