Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 No 4 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2021 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum, četvrti po redu, dobio sam ga na poklon od rođenog brata koji nije imao vremena da održava isti.
Dimenzije 73x55x33, nekih 135 litara, kanister filter atman ef 2, rasveta 2 neonke t5 (uzeću vrv neku led konzolu za koji dan!), podloga tropica soil, preko crni pesak u kobinaciji sa crvenim krupne granulacije, dva panja, jedan mangroo koji još pušta boju, srediće se vremenom...
Biljni svet:
Lobelia cardinalis
Cardamine lyrata
Criptocorina wisilisi
Hydrocotyle leucocephala
Nomaphila stricta compact
Schicmotoglotis prietoi
Higrophila difformis
Ovo je uzeto od rainforesta videcemo sta ce se prilagoditi.
Još ima anubie, mikrosoruma, kripte, pistie prebačene iz drugih akvarijuma. Dodajem easycarbo od hemije.
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2021 9:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Okt 18, 2021 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update posle 3 meseca, promenio sam raspored panjeva malo dodao biljaka, od stanovnika tu su po 4 ancija i korija, 5 crvenih neonki, 12 kraljevskih, 12 rodostomusa, 2 crne neonke ( trenutno ih nema u prodaji), 10-tak dunavskih nerita i malezijci koji su uleteli sa biljkama, nisu bili u planu. U planu je jos pojacavanje crnih i crvenih neonki i pravi se rasveta diy varijanta sa 20 led cipova 3w ful spektar. To sad ovako izgleda
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License