Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nosac akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 1:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je 100 kg sve zajedno, pa one stolice u osnovnoj skoli mogu izdrzati tu tezinu, a kutijice su 1x1 cm.... mozda na slici izgleda da je previse visoko, ili da su kutije tanke, al drzace ovo bez problema, pa ne penje na policu 3 tone nego 100 kg.

nego, da li ce se nosac farbati u belo ili ostaje ovako braon? malo je nekako upadljiv, lepsi si bio da je i on beo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 1:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

letnjikovac
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2015
Poruke: 49
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cevi su 30x30 i ubuseno je u zid utiplano ili kako vec a ovo je samo kostur a "majstor" je debil ali boze moj sve se okrece. Nameravam da sve lepo oblozim medijapanom pa da se ne vide ove cevi uopste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
letnjikovac
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2015
Poruke: 49
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Termo blok je noseci blok sa supljinama ispunjen vazduhom radi bolje izolacije sa druge strane zida je druga zgrada ulaz u garazu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Loco-Serbia
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2015
Poruke: 129
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 2:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

io ::
to je 100 kg sve zajedno, pa one stolice u osnovnoj skoli mogu izdrzati tu tezinu, a kutijice su 1x1 cm.... mozda na slici izgleda da je previse visoko, ili da su kutije tanke, al drzace ovo bez problema, pa ne penje na policu 3 tone nego 100 kg.

nego, da li ce se nosac farbati u belo ili ostaje ovako braon? malo je nekako upadljiv, lepsi si bio da je i on beo Smile
uzmi tu stolicu i odseci joj prednje dve noge i stavi kosnike pa ces videti dal ce drzati 100 kg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Loco-Serbia
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2015
Poruke: 129
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 2:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

letnjikovac ::
Cevi su 30x30 i ubuseno je u zid utiplano ili kako vec a ovo je samo kostur a "majstor" je debil ali boze moj sve se okrece. Nameravam da sve lepo oblozim medijapanom pa da se ne vide ove cevi uopste.
ako su cevi 30x30 1.8 ili 2.0 zid i jos utiplovane trebalo bi da sve bude odlicno,samo mi na slici delovalo jako sitno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Jan 06, 2016 1:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidis da ima jos jednu da nazovem gredu sa stopicama povezanu kosnikom i da stoji na 4 noge, plus je usrafljeno u zid...... ako budes prolazio pored masinskog faxa nekad baci pogled na staklene liftove koje nosi celicna kutijasta konstrukcija i kako ce ti to izgledati, a nije utiplovano u zid... a sto se te stolice tice, cesto su se deca, pa i decaci od 100 kg klatili na tim stolicama upravo na 2 noge i nikom nista...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
letnjikovac
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2015
Poruke: 49
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Čet Jan 07, 2016 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hristos se rodi!
Srećan Bozic!
Sve najbolje i puno sreće.

Moze li neko da mi pomogne oko izbora biljaka za akvarijum podloga je od zemlje za cvece i belog peska preko toga?
Nemam CO2 sistem znaci neke manje zahtevne biljke a opet da ih lepo uklopim u akvarijum.
Hvala unapred.
Sta bi ja bez Vas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
letnjikovac
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2015
Poruke: 49
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Sub Jan 09, 2016 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nekom nekad zatreba da napravi nosac za zid nek mi se obrati sad znam kako bih ga napravio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License