Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nosaci akvarijuma - zidni (Gotova polica) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ti napisao celu doktorsku disertaciju o ovome Smile
Dobro je odradjeno Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 10:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

bakibgd
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2011
Poruke: 78
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi, mozda kad bi sa konstrukcije nosaca spustio-produzio jos dva profila ili cevi, da imaju oslonac na podu, fakticki bi oni nosili svu tezinu, a ne srafovi, oni bi samo drzali konstrukciju. mozda nije estetski bas najbolje resenje, ali... treba razmisliti.. 60 l vode nije malo, meni licno je u stanu pukao akv od 80 l, ode parket, ode sve...
Nemoj da bude: http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Moje skromno misljenje, pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bakibgd
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2011
Poruke: 78
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ups...
Povlacim rec, nisam video kraj posta!!!
SVAKA CAST!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
batakole2
Akvarista



Registrovan: 01 Apr 2010
Poruke: 53
Lokacija: sremska mitrovica

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 3:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chavke nemoj da se sekiras ,slobodno mirno spavaj.ta polica moze da izdrzi duplo vecu(mozda i vise ,ali za duplo garantujem)tezinu od predvidjene.pusti ti komentare tipa"pukao ovaj akvarijum,pukao onaj ..."svi znamo da akvarijumi mogu da "popuste"usled raznih faktora,ali da pukne ta tvoja polica....
to ce tesko da se desi.pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2012 4:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a tek da vidite sto pravimo drugaru aqua regal od kutijastih profila 2cmx2cm debljine zida 2mm
varenju nisam bas vican,drugar jeste, evo detalj sa varenja
traje duze malo ali vinkla i libela su osnovno oruzje

Image

link ka projektu mićin svet
http://www.akvarijum.org/forum.....t8098.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
bakibgd
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2011
Poruke: 78
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 23, 2012 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

batakole2 ::
chavke nemoj da se sekiras ,slobodno mirno spavaj.ta polica moze da izdrzi duplo vecu(mozda i vise ,ali za duplo garantujem)tezinu od predvidjene.pusti ti komentare tipa"pukao ovaj akvarijum,pukao onaj ..."svi znamo da akvarijumi mogu da "popuste"usled raznih faktora,ali da pukne ta tvoja polica....
to ce tesko da se desi.pozdrav


Kao prvo, rekao sam da je to moje skromno misljenje i coveku uputio izvinjenje kada sam video kako je i sta je napravio...
Kao drugo rekao sam da je kolicina vode nije mala i da moze napraviti prilicnu stetu u stanu- kuci, a nisam pricao o razlozima koji dovode do pucanja akvarijuma(mozes ih smisliti barem 1.000.000), vec je prica bila vezana za stabilnost police.
Cisto da ne bude nesporazuma Very Happy
A chavketu jos jednom svaka cast!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
batakole2
Akvarista



Registrovan: 01 Apr 2010
Poruke: 53
Lokacija: sremska mitrovica

PorukaPoslao: Pon Jan 23, 2012 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao prvo, rekao sam da je to moje skromno misljenje i coveku uputio izvinjenje kada sam video kako je i sta je napravio...
Kao drugo rekao sam da je kolicina vode nije mala i da moze napraviti prilicnu stetu u stanu- kuci, a nisam pricao o razlozima koji dovode do pucanja akvarijuma(mozes ih smisliti barem 1.000.000), vec je prica bila vezana za stabilnost police.
Cisto da ne bude nesporazuma
A chavketu jos jednom svaka cast!!!



baki ne sekiraj se ,nema nikakvog nesporazuma.sve je o.k. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 24, 2012 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto se sigurnosti tice akvarijum je od 6mm stakla sa ojacanjem gore (hehe), brdo ljudi ga pravi od 4mm kao i oni u petshopovima i pijacama od 1600 dindzi.
a sto se tice majstora ovo je mali akvarijum za njega, sklapa on od 300-400-500 litara.
a kad mi je sklapao prvi obrtao je staklo na sve moguce strane da bude sto manji zazor i sve da bude u vinkli.


Stigao

http://www.akvarijum.org/forum.....html#82162
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 100*40*40 + polica Vladimir95 Ponuda 2 Ned Mar 05, 2023 12:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License