Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 nov akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djole
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 58
Lokacija: Prijedor

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi da ti tata ne izgubi posao, onda nista od akvarijuma Smile))


Dobre su dimenzije za pocetak mada bi bilo bolje a je duzina 80. Kad ce biti gotov ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 12:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 1:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neznam to je pitanje prvo da se vidi cena pa staklo,...
nadam se da ce biti uskoro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Amanita
Akvarista



Registrovan: 04 Maj 2010
Poruke: 43
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako ti staklo josh nije isecheno bolje vidi da ti duzhina bude 80 kao shto reche Djole jer su neonke 60cm dugachke pa da ne bude natezanja oko prostora... al ako je vetj isecheno... pa shta je tu je...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da Ti posle ne bude žao, sada kada imaš priliku, pusti veću širinu i dubinu.
Neka bude 80x40x40(50)cm. Kod većih dubina akvarijuma imaš više prostora za kreativnost, i dobijaš velike vizije trodimenzionalnosti prostora. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nista stakloresci kazu mom tati da oni ne prave akvrijume preko 30 cm sirine Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefkos, uz izvinjenje Staklorescima, njihov posao je sečenje stakla i obrada istog.
Akvarijume treba da lepi onaj ko zna kako se to radi i ima iskustva u lepljenju akvarijuma.
Naravno da Stakloresci neće da lepe širi od 30cm, pitanje kako bi taj staklorezački uopšte držao i koliko dugo vodu i čime bi ga lepio. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepi ga silikonom za akvarijume to znam oni su napravili sve akvarijume u jednog radnji gde cu ja da kupim ribice i sve ribice su zive.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li možeš da saznaš, zbog čega neće da rade akvarijume veće dubine, nego baš 30cm. Ribice baš tu i nisu problem, ako je silikon neutralan i ne reaguje sa vodom.
Razlike u silikonima za lepljenje akvarijuma ima, i karakteristike im se razlikuju, ne koristi se isti silikon za akvarijume do 150 l zapremine i akvarijume 700 i više ltara. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kazu da je 50cm ekstra dubina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dubina čega? Verovatno se to odnosi što pišeš na visinu akvarijuma.
Obično, kada pišemo dimenzije akvarijuma navodimo tri veličine
D(dužina)Š(širina)V(visina), kada hoćete svoj akvarijum prezentovati internacionalno L(dužina)W(dubina)H(visina), na osnovu ovih podataka Akvarist bilo kog Foruma na Svetu će znati o čemu pričate. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 2:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

D70 cm
S30 cm
V50 cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvairjum je poceo da mi se radi za 3 dana je kod mene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa solidna je to sirina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoce li vise taj akvarijum ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a neznam izmaltretirao sam coveka pola sata tacno mi je govorio o akvarijumu a koja je razlike izmedju obicne hrane za ribice i proteinske hrane za ribice
........................................................................
sto se tice filtera i pumpe bice mi nesto ovako

http://www.njuskalo.hr/image-w.....867489.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License