Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 nov akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Avg 18, 2010 3:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarijum stize u petak kod mene kuci konacno ali je sirina samo 30 cm ali stacemo sta je tu je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 18, 2010 3:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bokyly
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2010
Poruke: 96
Lokacija: Ruma Srem !

PorukaPoslao: Sre Avg 18, 2010 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oooooooo MRCOOOOO !!!!
Kupi li vise taj akvarijum ??? Laughing Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Avg 18, 2010 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u petak mi u kucu ocekujte slike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bokyly
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2010
Poruke: 96
Lokacija: Ruma Srem !

PorukaPoslao: Čet Avg 19, 2010 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da bi trebao, jer je sJutra petak ! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Čet Avg 19, 2010 4:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 1:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ovu temu zakljucao licno, i bez konsultacije sa bilo kim!!!
Ja vas molim da pisete kako treba i sta treba. Proveo sam tri sata spajajuci postove i pokusavajuci da tema lici na nesto, ali to je ovde nemoguce. Tema je totalni offtopic i preti da preraste u ismevanje clana (Stefkoss) a ja to ne zelim i necu da citam, te kao urednik necu da dozvolim. Necu da citam o kulinarstvu, pijanstvima, podmicivanju policajaca po ex Yu republikama i ostale price tipa "bio je suncan dan, krenuo sam u razmisljanje o nabavci aq"...
Ako je tema akvarijumi, predstavite svoj akvarijum. Nemojte pisati da bi pisali. Nemojte u 16 postova pisati tipa: naravno
sledeci: da
sledeci: mozda
Shvatite da mozda zasenjujete nekome ozbiljan problem, odnosno temu koja biva potisnuta.
Stefkose, usvoji ove moje dobronamerne savete, dobio si dovoljno a imas na sajtu i drugih smernica koje ce te uputiti na to kakav aq da napravis. Izvoli i kada ga nabavis, predstavi nam ga u svojoj novoj temi, sa zadovoljstvom cemo ga procitati i pomoci ukoliko ti je potrebna pomoc bilo kakve vrste. U jednom postu objedini sve: dimenzije aq, filtraciju, osvetljenje i sedi i razmisli sta bi sve pitao ako ti treba pomoc i to dodaj na kraju svog posta.
pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License