Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nov akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
skubara




Registrovan: 19 Jun 2017
Poruke: 0

PorukaPoslao: Ned Jun 25, 2017 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Hocu da vam pokazem nov akvarijum koji sam dobio na poklon. Pre sam se "bavio" akvaristikom, pa reko sto da ne pokusam opet lepo je to.


Akvarijum koliko mi je receno je 90L, u njemu imam obicnu pumpu koja se vidi na jednoj od slika, grejac koji odrzava temeraturu na 28°, tako su mi preporucili i rekli da je to najbolja temperatura za gupike.
Akvarijum mi se sastoji od 4 black moly, 6 gupika, 3 ksifa, 4 barbusa, i neke ajkulice ali ne znam kako se zove Razz I tu je neka biljka u pokusaju Very Happy Za rasvetu koristim neonku 220-240V 50-60hz


Postavio bih jos par pitanja ako moze neko iskusniji da mi da odgovor. Da li se ove ribice mogu da idu jedne sa drugima? Rasveta da li odgovara za ovaj akvarijum?

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jun 25, 2017 4:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Jun 25, 2017 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ajkulice barbusi sa ksifoima gupikama i blek moli nece da moze za moj ukus imas previse kiceraja u tom akvarijumu brodovi kugle flase itdtome nije mesto tu podlogu vidim nemas ako hoces biljke minimum 5 cm podloge ti traba u akvarijumu pozeljna i neka hranjiva podloga moze i osmokot ispod podloge hauba svetlo nemas kako biljke bez toga ? citaj ima dosta korisnih tema za tebe na ovom forumu !srecno dobro dosao u svet akvaristike ponovo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skubara




Registrovan: 19 Jun 2017
Poruke: 0

PorukaPoslao: Pon Jun 26, 2017 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu si bio u potpunosti, zaneo sam se previse jer sam dobio ribice i ajmo brzo sve i odmah. Procitao sam malo po forumu sta ima i sta me zanima, poceo sam da pripremam cokot, ociscen je i pece se u rerni. kupljen je kvarcni pesak sitniji i malo krupniji pa cu da ih pomesam, samo sto sam se zeznuo mislio sam da ce 4kg biti dovoljne za barem 4cm podloge ali nije. pisem update cim bude cokot. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License