----------------------------------- Juice_93fu Ned Maj 30, 2010 7:16 pm ----------------------------------- 1. 72 litra star oko mesec dana (tada formiran) 2. Atman f101 i spoljasnji filter ne znam kog protoka (vata, sundjer, keramicki valjci) svakih 7 dana ga malo procistim ali vodim racuna da ne preteram i pobijem korisne bakterije 3. 30-40% vode svakih 7 dana redovno u dan 4. koristim 2 day light neonke od po 18 wati i zadnjih par dana ponekad ubacim tornado philiphs stedljivu sijalicu od 20 wati fotoperiod sam smanjio sa 12 na 10 sati 5. Kvarcni pesak 3-4 cm sloj, nemam nista ispod, sitna granulacija 0.nesto mm 6.Ne dodajem co2 posto nisam uspeo da napravim iz vise navrata 7. Ne ali taman sto sam hteo da pocnem da koristim profito pojavile se alge pa necu da ga primenjujem dok se ne izborim sa njima 8. Od biljaka svasta nesto rotala, ludwigia repens, sagitarija, vallisneria spiralis, usterina, cryptocoryne wendtii, cryptocoryne affinis, hygrophila corimbosa, pistia, ima sigurno jos 2-3 vrste trenutno ne mogu da se setim. 9. Ribice: gupy 6-7, ksifo 2-3, black moly 1, zebrica 1, trihogaster leery 1, koridorasi 2 (broj pored oznacava broj ribica) 10. Hranim ih 2 puta dnevno lisnata, proteinska i zadnjih par dana ih hranim i susenim tubifeksom i larvama komaraca ali umereno i vodim racuna da im dam toliko tubifeksa koliko mogu odmah da pojedu :D Eto nadam se da imas sve informacije :D