Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 nova postavka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Pon Mar 19, 2012 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u planu mi je da promenim skroz podlogu stavio bih zemlju za cvece pa me zanima dal moram opet da formiram akvarijum ili samo da vratim vodu sto je bila u aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 19, 2012 8:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Mar 19, 2012 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O tome je pisano ... trebalo je samo par starih tema da procitas i imao bi odgovor.
Izvadi vodu u neki cist sud i sacuvaj je. Odradi sta si planirao i istu tu vodu vrati u akvarijum, stim sto ces zadrzati 1/3, i umesto te trecine sipati svezu vodu. Dodje kao da si zamenio 1/3 vode.
Filter materijal sacuvaj u akvarijumsku vodu, stim sto ces obezbediti kovitlanje vode ( potopna pumpa, vazdusna pumpa, .... ), kako bi sacuvao bakterije u zivotu ( neznam koliko ces sati, dana, preuredjivati akvarijum pa zato i ova oprez vezana za bakterije u filtermaterijalu ).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Uto Mar 20, 2012 2:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e hvala ti puno nikouro tako sam i planiro da odradim ali nisam bio siguran pa sam hteo da se uverim bolje nego da negde pogresim zato ste vi tu samo me jos zanima sta trebam da gledam za zemlju koja odgovara cito sam za ph da bude sto manji i da menjam vodu cesce po 1/3 jer cu direkt staviti zemlju necu je nesto pripremati jer sam cito da nema potrebe za tim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Mar 20, 2012 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje se pokazala "carobna zemlja", pH kod nje iznosi 6 (bar na ovom pakovanju koje imam kod kuce).
Kad kupujes zemlju gledaj koje su vrednosti pH i koje sastojke ima u sebi. Najbolje ti je da uzmes carobnu zemlju, vec je puno puta hvaljena na forumu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Postavka u kanister filteru Bishop Filteri i pumpe 15 Sub Sep 21, 2019 2:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POTREBNE gupike za start i neka nova ... rendzy79 Arhiva Malih Oglasa 8 Pet Jul 05, 2019 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nova postavka- Pride rock HORUS Akvarijumi 41 Čet Dec 06, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nova Molly- Da li je trudna? Amar Razmnožavanje 3 Sub Nov 03, 2018 12:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko foto perioda? Konacno nova ... Lazar018 Početak u akvaristici 17 Pet Nov 02, 2018 10:42 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License