----------------------------------- Lenji Lisac Uto Feb 20, 2018 6:17 am ----------------------------------- Prve dve slike su Echinodorus Rubin sa 3 lepa lista i jednim losim koji se susi :S ali cu ga odstraniti prilikom sledeceg odrzavanja,a vidi se i pleko iza kamena :),i panj sa mahovinom koja lepo napreduje Dok sam se ne odbaci nemoj ga seci hrani ostale listove svojim propadanjem. Napokon sam namestio osvetljenje kako sam zamislio ali moram da prelepim foliju cim budem kupio lepak (kupljen oho lepak ali je klinac iskoristio za pravljenje poklona/cestitke supruzi za osmi mart) Naravoucenije - uvek kupiti jedan sebi a jedan deci.. ;) Takodje sam resio i prelivnu cev u diy varijanti (2x) ali koristim samo jednu Dodaj jos rupa za svaki slucaj.. :bravo: I na kraju,probajte da pogodite sta sam slikao u naredne 2 slike.... Ovo necu ni da komentarisem, juri trudnice da ih fotografise.. ccc.. :nono: Mislim da bi ti neko od urednika trenao promeniti tog zvanje od slučajnog prolaznika u akvaristu :bravo: Ko sto nesa69 kaze mora da ima odredjen broj poruka (10 komada) da bi se prebacio iz slucajnog prolaznika u akvaristu (ne racunaju se poruke iz podforuma pocetak u akvaristici), a i podrzavam predlog posto je ovo vec formiran akvarijum da otvori temu u podforumu akvarijumi i da ga predstavi, jer ovde definitivno nema sta vise da se radi sem da se uziva.. ne racunam redovno odrzavanje u - nema sta vise da se radi.