Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi akvarijum 250litara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da su nasli dom ^_^ jesu bili previse, sad cu malo ove ramshorn puzice da kontrolisem i mislim da ce to biti okej samo sa njima, oni nisu preveliki i mislim da ce to funkcionisati sa njima.

Tvoj akvarijum izgleda fantasticno, svaka cast Smile uskoro i ja otvorim temu za moje ljubimce, samo da uhvatim malo vremena i da zavrsim konacno sredjivanje. Svaki dan brckam ruke (ne bas svaki, ali) uvek tu ima se malo pomeri, dotera, skloni kamen, mozda moze drugacije da se stavi. Kako sam pocela ni od kakvog znanja, do sad sam ponosna sta sam sve napravila i kako izgleda Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 9:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ksendzi samo napred. Dok se rukavi dobro ne umokre nema dobrog akvariste. Samo napred i da postavis sto pre temu. Da imam sa kim da pricam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mladene svaka čast, pratim tvoju temu i novo putovanje od početka. Sviđa mi se akvarijum, na dobrom si putu, a mi neiskusni, polako al sigurno krademo zanat!
Nadam se da nećeš da mi zameriš, ali i ja ću ovde da se zahvalim našoj koleginici Ksendži na dva prelepa Amazonca koji su kod mene preko noći pojeli sve izdanke zelene končaste sa zadnjeg stakla!!! Za sada su mi sve biljke na broju Very Happy
Evo i slikica:

Image Image

Image Image

Hvala Ksendži i hvala Mladene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aaaaa tvoji su lepši. Hahaa salim se. Drago mi je da su nasli dom. Bas su aktivni. Pećinac samo napred. Ništa ja nisam iskusniji puno od tebe. Samo čitaj i pitaj.

Nego moram nešto da pitam. Zašto ja ne mogu da pošaljem PP. Stalno mi prebacuje u za slanje. Ja se ogreših o Nešu Barajevca. Mislio sam da neće da mi odgovori a u stvari tek sad videh da mu nisam ni poslao poruku.

Molim Lisca i Nešu da mi se jave na PP kada vide ovu poruku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja skontala da kad je oni procitaju onda se prebaci u sanduce poslate? Ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oh sry sto sad ja spamujem

Pecinac drago mi je da su alavi! Rekoh da jesu hahaha

Mladene isto su ruzno simpaticni sva 4 :'D drago mi je sto su alavi kod obojice, samo da ne predju na biljke kao kod mene sto su poceli da unistavaju sve sto stignu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....13999.html

Upravo tako. Wink Samo dok odgovori onaj ko treba... Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A vidi ti to. Nisam znao. Hvala Lisac. Šta bi mi bez tebe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 25, 2017 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo još malo slika. Svaki ciga svoga konja hvali. Malo sam premeštao po akvarijumu. Poslušao sam Lisca i po meni je mnogo bolje.
Image
Image
Image

Imam pitanje za nekog stručnjaka za biljke. Kako se zove ova biljka? Nju sam dobio crvenu, ali sada polako gubi crvenu i postaje zelena. Ostale crvene mi lepo napreduju. Napreduje i ona ali gubi boju. Verovatno jer nemam CO2 ali opet da pitam. Ne znam koliko se lepo vidi.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 25, 2017 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo bolja slika
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JocaZemun
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 26, 2017 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proserpinaca palustris
Trazi jace svetlo i co2
I kod mene novi izdanci budu zeleni mada veoma broz postanu crvenkasti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 26, 2017 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Joco. Vidim da je ona dole i dalje crvena, ali gore je zelena. Mislio sam da bledi, ali sad vidim da su joj to novi listovi. Aj videćemo kako će da se razvija dalje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 29, 2017 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo polako se useljavamo. Postali smo bogatiji za jednu devojcicu ksifo liru koja je u drugom stanju. Ali i četiri mužjaka endler gupija. Nisam ni znao za ovu vrstu gupija ali prelepo izgledaju. Samo što su mali. Drže se u jatu. Baš ono što sam tražio. Hvala Lisac. Ne znam samo da li će porasti.

Evo i slikica

Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Pet Dec 29, 2017 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A devojke endler ?!?!?! ..... mislim trebalo bi i njih imati, jer ..... verovatno i njih planiraš .!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 29, 2017 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bogami planiram. Mnogo su mi se svideli. Ovih 4 mužjaka sam dobio na poklon od našeg druga. Uzeću i ženke pa nek se deca vole
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License