Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2019 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne verujem. Dve neonke su i stavio sam neku crnu foliju odozgo jer je mislim bas jako svetlo. Njima i treba malo priguseno da bude.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2019 2:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bakec
Akvarista



Registrovan: 02 Mar 2019
Poruke: 26

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2019 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne bi trebalo da brineš zbog tih promena boje,varira od raspoloženja to je normalno,i u toplijoj vodi se osećaju bolje mada oni baš dobro podnose i hladnije vode,ali mislim da u toploj vodi će im boje više doći do izražaja.
Što se hranjenja tiče,pa jesu alavi stalno bi da jedu,ne bi trebalo da se pretera,trebalo bi da je dovoljno 2 puta na dan pomenuta količina,kod mene su onomad uglavnom dobijali žive dafnije i tubifex,ali mislim pošto nisu probirljivi da će se zadovoljiti i sa tvojom ponudom hrane
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sub Mar 23, 2019 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo krenuli juce da se mreste. Non stop su se trljali sinoc. Do tad nije bilo penusavo gnezdo dok vec sad je pola akvarijuma zauzelo. Zenka koja se parila je toliko agresivna da sam jednu zenku odvojio. Drugu ne pusta da dodje do njega, a koliko sam primetio i ona je spremna za mrest. Ikru nisam video. Sad cu da probam da postavim slike pa ubaci koji komentar sta da radim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sub Mar 23, 2019 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://m.youtube.com/watch?v=TJAxbhqfz-w

https://m.youtube.com/watch?v=mUB-TOHzEsE
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hulk
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 31

PorukaPoslao: Sub Mar 23, 2019 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos jedna stvar, filter i pumpu nisam palio od sinoc da mu ne rasturim sve ovo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License