Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi akvarium Molim POMOĆ!!! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Okt 07, 2011 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da samo sto u biti ovaj na slici nije fiksan nego se vadi kompletan filter. A u akvariumu ima svoje mjesto recimo neki djep.

Al ozbiljno razmisljam da napravim DIY Kanister Filter.
Dali je neko vec pravio???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 07, 2011 3:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pet Okt 07, 2011 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;moze imam takve filtere i dobro ciste ...provereno ima 10godina...za spoljne ili unutrasnji isto je...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Okt 07, 2011 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jel imas neki prijedlog koliko litara kanister filter da bude??? Imam jedno malo burence koje je od 15L, precnika oko 25cm i visine oko 25cm. A idealno bi bilo za to jer ima na vrhu poklopac sa navojem i gumicom i nece da pusta nema sanse a lagano bi bilo i za cistiti samo se odvrne poklopac i to je to.
Samo me iteresuje da nije presiroko ?????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Okt 07, 2011 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A danas sam nasao i zemlju za novi akvarium koja sadrzi mjesavinu crnog i bijelog treseta. PH vrijednost zemlje je 5.5 do 6.5 ja mislim, koliko sam mogao zapamtiti.
Valja li to sta ako neko zna dobro bi mi dosla pomoc ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početni akvarium 100×35×45 amazon life Rasveta 0 Ned Mar 03, 2024 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi 50-60L Trifke98 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 13, 2022 10:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarium 100x60x40 darko0262 Akvarijumi 14 Čet Mar 31, 2022 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoc identifikacije parazita Ikan1 Bolest 9 Sre Jan 12, 2022 1:59 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License