Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 novi mali akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Okt 07, 2009 3:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle duzeg vremena i udedjivanja moje dece resio sam da napravim i njima neki manji AQ.Akvarijum je dimenzija 25x19x17 za podlogu sam koristio kvarcni pesak granulice 2-3 mm od biljaka sam ubacio Ludwigiu repens,ricciu fluitans,pistiu stratiotes.rotalu rotundiforiju i cryptocorinu affinis.Ubacio sam 4 amazonca,4 kozice, 3 gupike jednog malog trichogastera plavog i 2 braon puzica kojima neznam ime.Ukrasio sam nekim kamencicima s mora na dnu i to je to.Evo kako izgleda taj malac
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 07, 2009 3:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Okt 07, 2009 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo je za sad, al se bojim da ce ti pola biljaka i ribica ubrzo prerasti aq... stalno ces morati da orezujes ludvigiju, rotalu... sve u svemu za decu je bombona, svaka cast...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2009 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja to znam da ce bilje prerasti s vremenom ali sve sto bude bilo raslo uklonicemo ga pa ce mo zameniti necim malim dok im ne prodje volja.Hvala na pohvali!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2009 6:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto nebojsa rece za decu je kao bombona. Kad su deca u pitanju nije tesko gurnuti ruku u vodu koji put vise Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2009 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas tako za njih moramo ciniti sve pa cak i kvasiti ruke vise puta u toku dana Very Happy za sada je sve ok primetio sam da se bilje lepo primilo za podlogu a ostali stanovnici napreduju samo se razmisljam sta mogu uciniti povodom filtracije tog akvarijuma ja povremeno odvadim vodu i dodam novu ali neznam da li cu moci jos dugo tako da ga odrzavam dajte neki savet ako je moguce Question Pozdrav Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2009 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda probati sa hang on filterom?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2009 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislis na hf-100
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2009 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da Bojan je mislio na taj... atman hf-100 ili mozes neki unutrasnji ako mislis da je bolji, al po meni za taj aq netreba ti bolji od pomenutog...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
golan
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2009
Poruke: 51
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2009 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa i ja sam razmisljao o HF-100 ali nisam bio siguran dali bi mogao a za neki unutrasnji mislim da nema ni mesta a i najverovatnije bi mi sve zivo unistio!Hvala na savetima!!! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2009 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za decu je lep,koliko litara ima ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License