Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi nepoznati puž Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
SrkiVR
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Feb 2015
Poruke: 7
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Pet Jul 19, 2019 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pojavio se odjednom, ništa nisam od opreme ili ukrasa novo unosio u akvarijum, a puževi su tu
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 19, 2019 7:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Jul 19, 2019 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malaysian trumpet snails, riju podlogu i uglavnom jedu hranu koja padne na dno i trulež od biljaka i mrtvih riba. Biljke neće da diraju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Jul 19, 2019 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mogu dosta da se namnoze, ubacis par helena da im drze brojnost u normalnim okvirima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SrkiVR
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Feb 2015
Poruke: 7
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Pet Jul 19, 2019 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam puno na odgovorima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wistler94
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2017
Poruke: 18
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 20, 2019 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je savet da ih obavezno vadis iz akvarijuma jer su napast. Brzo se razmnozavaju, rovare podlogu sto je narocito nezgodno ako kao ja imas biljke prednjeg plana, dwarf hairgrass na primer. Iscupaju je iz korena jer su danju pod podlogom a kad ugasis svetlo posle sat dva izlaze na povrsinu i tad ih lovim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka NEpoznati oblik zivota goranmbre Početak u akvaristici 2 Sre Feb 08, 2023 12:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi 50-60L Trifke98 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 13, 2022 10:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Punjenje Novi Sad sstanko78 Ostala oprema 0 Sub Avg 28, 2021 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi i Ja i Aqvarijum.. Aq*At Upoznavanje 0 Sre Jul 07, 2021 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License