Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 novii veci akvarijum :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Sre Sep 28, 2016 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 28, 2016 9:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 5:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 8:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepi Diskusi bravo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 12:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sumi ::
Prelepi Diskusi bravo Smile


hvala druze
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

update...
Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 8:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pravi komad prirode fenomenalno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 8:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prva slika je fenomenalna Smile prelepo izgleda

Jel preživeo onaj mrest u zajedničkom akvarijumu? Ne znam ni dal je moguće kod Diskusa u zajedničkom, pa zato pitam, a vidim da nešto i nema novina, moguće da nije uspelo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sone_bg ::
Prva slika je fenomenalna Smile prelepo izgleda

Jel preživeo onaj mrest u zajedničkom akvarijumu? Ne znam ni dal je moguće kod Diskusa u zajedničkom, pa zato pitam, a vidim da nešto i nema novina, moguće da nije uspelo Smile


hvala,nije uspeo mrest, previse je tvrda voda, ali bar znam polove riba koje se mrestile..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 7:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fenomenalno. Samo i dalje nekako deluje hladno. Koliko ti kelvina ima rasveta? Ili moze jos bolje pitanje, koji WB koristis kad slikas?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 7:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolac ::
Fenomenalno. Samo i dalje nekako deluje hladno. Koliko ti kelvina ima rasveta? Ili moze jos bolje pitanje, koji WB koristis kad slikas?


hvala,rasveta ima 6500k,kad slikam koristim incandescent wb,zato malo hladnije deluju slike,kad koristim fluorescent wb, mnogo je zeleno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko imas vrsta fluo WB? Imas mozda 1, 2, 3 za razlicite kelvinaze? Vidi da nemas opciju rucnog podesavanja kelvinaze, posto pretpostavljam da si auto vec probao Very Happy Pretpostavljam da mozes u nekom od jednostavnijih programa za editovanje da promens temperaturu da ne bude ovako hladno. Izgleda kao da koristis 10 000k + royal blue Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2016 3:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos par slicica... Smile

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2016 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je za mene najlepši akvarijum na forumu, stvarno, svaka čast. Možeš li mi reći koja je biljka skroz desno, ispred Valisnerije?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2016 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cecam ::
Ovo je za mene najlepši akvarijum na forumu, stvarno, svaka čast. Možeš li mi reći koja je biljka skroz desno, ispred Valisnerije?


Hvala druze,biljka ispred valisnerije je cryptocoryne pontederiifolia.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sub Okt 22, 2016 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aaaaaaa wauuuuuuuuuuu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License