Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 novii veci akvarijum :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Uto Jun 17, 2014 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimenzije: 170x62x65 (dxsxv)

Osvetljenje: 2x40w

Filtracija:sump sistem owerflow u kom je pumpa 2000 l/h

dekoracija: veliki panj zove

Podloga: pesak granulacije od 2 do 4mm

Oprema: grejač 300W,termometar

od bilja trenutno ima,cryptocoryne wendtii brown,
cryptocoryne wendtii green,cryptocoryne parva,cryptocoryne pontederiifolia i
vallisneria spiralis,riba trenutno nema u fazi je cikliranja,svi predlozi su dobro dosli... Very Happy

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 17, 2014 8:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Uto Jun 17, 2014 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bice to lep akvarijum, pratim ubuduce Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Jun 17, 2014 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Panjina predobra, kaci slike samo nemoj da zapostavljas temu, pratimo kako nepreduje projekat Very Happy

To ti je jako malo biljaka, jedino godinu dana da cekas da se ubilji, uzmi jos neke kad vec ides ka biljnom akvarijumu po tvom izboru....

Koje ribice planiras? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Jun 17, 2014 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa gledam nesto, preslabo ti je to osvetlenje i cini mi se da imas podlogu tek da prekrije dno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Sre Jun 18, 2014 2:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bice jos bilja,planiram diskuse,podloga je debela 5-6cm,ne vidi se od trake,osvetljenje je privremeno,stavicu jos jednu neonku od 40w,imam u planu 3x80w t5ho rasvetu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 18, 2014 7:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obecava, obecava Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Jun 18, 2014 7:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobar projekat. Svidja mi se taj panj Zove Smile. Bas je ... legao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Jun 18, 2014 9:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zastrašujuće dimenzije Smile dubina pogotovo.
Ako planiraš diskuse onda gledaj da izabereš biljke koje će da trpe povišenu temperaturu.
Panj je super mada bih ga ja malkice proredio. Možda ćeš zbog gustih grančica imati poteškoća prilikom sifoniranja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 18, 2014 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bice to raj za diskuse. Oni bi trebalo da budu dominantni u aq, pa bi hard i bilje, trebalo da budu prateca estetika. Zato bih ja nege grane sa tog drveta odsekao. Zbog slabijeg svetla opredeli se za bilje koje ce moci opstati. Npr, u donjim delovima grane bi mogla nana, a u gornjim neki sitniji microsorom. Cryptocorynu wendeti brown, mozes da stavis u levi ugao aq, ona bas moze da se razbokori. Zelim ti srecu, zahtevne ribe, puno vode, zahtevan projekat.
Da li moze neka slika sumpa?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Sre Jun 18, 2014 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

od bilja planiram anubije,microsorume,criptokotine,ehinodoruse...sto se tice panja mozda odsecem neku grancicu,videcu kad ubacim bilje,kako ce izgedati..
dimenzije sumpa su 85x45x35 (dxsxv) evo i slike

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Sub Jun 21, 2014 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dodato jos molo bilja.. Very Happy

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tirkez
Akvarista



Registrovan: 09 Jan 2011
Poruke: 54
Lokacija: Backa Topola

PorukaPoslao: Sub Jun 21, 2014 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep pocetak koji obecava , nego koje je debljine staklo tog akvarijuma? i ja bih sebi pravio nesto tako
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Ned Jun 22, 2014 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala,staklo je debljine 10mm...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 22, 2014 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvoreno za diskuse i americke ciklide. Ja ne bih preterivao sa biljkama, ako su diskusi lepi, kao sto Popaj rece, sve ostalo je pratece.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
japanac




Registrovan: 23 Jun 2013
Poruke: 2
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Ned Jun 22, 2014 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bih to teleportovao kod mene u sobu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License