----------------------------------- Bojan95 Pet Okt 16, 2020 7:06 am ----------------------------------- Mora to na malo moderniji nacin. :) Kompletna modernizacija foruma, sa sajtom gde ce iskusniji pisate clanke ( i privlaciti posetioce). Pa onda placanje reklama, sponzorisan sadrzaj, serovanje sadrzaja po fb grupama, itd.. Posto vidim da se hobi sve vise razvija kod nas (pogotovo morska akvaristika), mislim da bi vlasnik foruma vrlo brzo unovcio ulozen trud. Ovo je po meni pravi konkretan predlog, za dugorocno ozivljavanje foruma. Neko instant kratkorocno resenje bi bilo da se stari clanovi kontaktiraju i pozovu nazad na forum. Npr. da predstave svoje nove projekte, azuriraju svoje stare teme... To bi bilo moguce izvesti slanjem kruznih PPa neaktivnim clanovima od strane administratora i urednika, jer su profili na forumu vrlo cesto povezeni sa email adresama, gde bi oni dobili obavestenje o prijemu PPa. Mislim da resenja mogu da se nadju, pitanje je koliko ima volje da se ista sprovedu.