----------------------------------- Peku Ned Okt 18, 2020 2:30 am ----------------------------------- Ono što forumu nedostaje je android aplikacija. Da bi se to desilo mora da se javi neko ko je ljubitelj akvaristike i rad je da napravi aplikaciju. Dosta ljudi se buni za slike. Potpuno razumem. Na faceu bacite sliku on je smanji na stotinak kilobajta i ne kontate. Opet mora da se javi neko se bas loži na akvaristiku i ima viška vremena. Forum pratim ne sećam se od kada. Prvi put sam se javio posle nekoliko godina posmatranja šta ljudi rade, pišu, kače... Sigurno nisam ni prvi ni poslednji. Gomilu ljudi, kojima sam pomogao sa biljkama, sa fragovima, savetima, predlozima šta da urade sa postojećom opremom da ne bi bacali pare... pozvao sam na forum. Na prste da prebrojiš ko se od njih javio i pokazao šta ima, šta radi... Mislim da znam zbog čega. Lepa reč mnogo znači. Od većine inovacija na forumu više bi značilo jednostavno: "Tu smo za Vas, da Vam pomognemo, da rastemo i razvijamo se, da uzivamo u prirodi i u isto vreme ulepšamo svoj dom". Mnogima je glupo da se jave i pokažu svoji 5-6 gupika, zlatnu ribicu ili sl. Kada se to promeni biće gomila novih ljudi, novih ideja i inovacija. Ribice nisu više in. Sada su psi i mačke "u fazonu"; toliko su "u fazonu" da su prava tih životinja iznad drugih životinja. Sutra ko zna šta će biti popularno. Ovde dođu ljudi koji vole prirodu i životinje. Mnogi u Srbiji i regionu ne znaju da ribica živi duze od mesec, dva. Ma ne znaj ni šta je to životinja: http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_133581421_FB_IMG_1602975861194.jpg Realno ne može se očekivati neki priliv novih članova. Ono na čemu može da se radi jeste zadržati one koji posete forum.