Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 okot gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidim da ona moja trudna gupika vise nema stomak, al ribica u zajednickom akvarijumu nema, gusto sam zasadio aq sa biljkama da mogu da se sakriju ali ih nigde nema???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 4:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 4:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

‚ako imaš spoljašnji filter, možda su tamo Smile(dešavalo se mnogima). šta još imaš od riba, možda su ih poručkale, a i same gupike jedu svoje malce. a možda su se sakrile ako imaš neku plutajuću biljku. ispiši šta imaš od riba pa da vidimo...
u svakom slučaju, ubuduće , ako imaš uslova, izdvoji ženku u kotilicu ili zaseban aq da ti se ne bi ovo ponovilo ako želiš da zadržiš malce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 4:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam sundjerasti filter Smile, 3 zebrice 5 gupika i skalara, i jako puno plutajucih biljaka Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo, da znaš, skalari su ih pojeli najverovatnije, gupići su im poslastica. možda je neki ostao pa ti držim fige, ali teško. sve dok budeš držao skalare i gupije zajedno, uvek će biti ovakav ishod. btw, skalari su mirne ribe i jako im smetaju guppi, pa će vremenom i odrasli primerci ostati bez repa(zamisli fancy gupija bez istog). probaj da ih odvojiš tj. da ne budu u istom aq ako možeš, ili se odluči za jednu od te dve vrste.
žao mi jue i znam kako ti je, ja sam zbog gupika i istog problema poklonila skalara Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pojeo ih je svako ko je mogao da ih uhvati, ukljucujuci i majku, a to uopste nije tesko... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahahahahahahhaa imas li skalare??? Razz Razz
glupo pitanje dje bi ti mladj gupike mogla biti Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mungos
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2010
Poruke: 47
Lokacija: vrci

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cao ja imam par gupiki i drzim ih sa jos dosta ribica...ksifo rubin,borac,sekirica,puzevima,moli,pa me zanima dali je moguce da se gupika okoti u takvom akwarijumu i sacuwaju mladj?


i jos nesto znam da nije tema al imam veliki problem...skoro sam kupio borca tog plawog al on se ne odwaje od dna i nece nista da jede dodje do listica kao da ga onjusi i ode..pokusavao sam swe da mu dajem i tubifexe i listice razne i larve komaraca i tablete i nista sta li mu se desava?molim za pomoc bojim se da ne ugine:-(
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mungos
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2010
Poruke: 47
Lokacija: vrci

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cao ja imam par gupiki i drzim ih sa jos dosta ribica...ksifo rubin,borac,sekirica,puzevima,moli,pa me zanima dali je moguce da se gupika okoti u takvom akwarijumu i sacuwaju mladj?


i jos nesto znam da nije tema al imam veliki problem...skoro sam kupio borca tog plawog al on se ne odwaje od dna i nece nista da jede dodje do listica kao da ga onjusi i ode..pokusavao sam swe da mu dajem i tubifexe i listice razne i larve komaraca i tablete i nista sta li mu se desava?molim za pomoc bojim se da ne ugine:-(
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jun 04, 2010 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

? skoro ? .... , riba zna da par dana ( ili dan ) nejede zbog stresa tj spog promene okoline , mrezice, drugih parametara vode itd ( mada sve to moze i da preskoci i krene vec prvog dana da se ponasa normalno ). jesi siguran da je taj borac zdrav ??? da nije aeracija suvise jaka ??? da nije protok suvise jak ??? da li ima bilo kakve spoljne promene .... da ga nejure ostale ribice ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Jun 05, 2010 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fek@ brate, sta je smesno? lepo sam pitao i dobio odgovor, u akvaristici sam 3 meseca i jos nisam profesionalac kao ti, pa cenim da nije lepo da mi se smejes.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sub Jun 05, 2010 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemoj da se ljutis...!!!! Very Happy ja sam drzao skalare ranije ribica je extra(jedna od ljepsih)ali im je mana to sto su agresivni...
nekad sam imao preko 50 muzjaka gupika u akvarijum i nijedan nije imao rep...skalari su ih jeli
od tada ih ne drzim u aq samo zbog toga Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Jun 05, 2010 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja sam imao isti problem.ali samo gupike i cuvam u velikom akvarijumu.nema od malih nista ako neki slucajno pobegne u filter...i uzeo sam kotilicu i sad od 3zenke imam preko 100malih gupika...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mungos
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2010
Poruke: 47
Lokacija: vrci

PorukaPoslao: Sub Jun 05, 2010 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma nije bolestan bar mislim?
nema nikakwih promena poceo je malo da pliva al i dalje ne jede...
cak dodje do powrsine wode sto pre nije radio..
pa jedino ako ga mici preweliki broj mehurica iz rasprskivaca?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License