Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Oliver Knott - 1700 litara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo tako. Ukusi su razliciti. Licno vise volim wild tip akvarijuma jer vise podseca na deo prirode. Holandezi jesu lepi na svoj nacin ali na njih gledam kao kad zensko ima silikone. Tom Barr jeste priznat i poznat i ima dosta dobrih scape-ova iza sebe ali kao sto rekoh svako ima svoj neki stil koji preferira, nekom se vise svidja ono nekom ovo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 8:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mi mozemo pricati jos sto godina i ubedjivati se kako je holandski tip bolji od divljeg,ili od nekog cistog biotopa,i ja bih voleo da pricamo o tim nekim razlikama itd...ali uvek ce se naci neko ko ne moze da trpi kritiku ili sugestiju u razgovoru i doce do glupave bezciljne rasprave i pri tom ne ciljam ni na koga,samo kazem Very Happy
Ja licno najvise volim te divlje postavke,ali necu nikako ostati ravnodusan pred bilo kakvim akvarijumom,ako je on stvarno lep,a ne bezdusno staklo.Ali opet,to je sve individualno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo igleda fenomenalno neka neko proba da izvede nesto ovako,mogu misliti kako izgleda uzivo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledajte , ja nisam rekao da akvarijum sa prve slike nije lep, daleko od toga, rekao sam samo da je ''prosek u odnosno na ono sto sam sve od njega video'' i da ''nisam kompetentan da komentarisem dublje sam akvarijum''
Ja izuzetno cenim redove doticnog gospodina i imam neke slike sa neta koje mogu da postavim, ako se sme, ali verujem da ih je vecina vas videla .
Nema veze sto volim ciklide iz Afrike, Oliver
je uradio i jedan Tanganjika akvarijum samo sa kamenjem koji me je odusevio kako je uradjen. I ni malo ne sporim covekovo znanje i umece. Uostalom biljna akvaristika je dosta zahtevnija za odrzavanje od cikida iz Afrike, i trazi puno vise vremena. Ali ja nisam kriv sto je priroda tako uredila da Malawi i Tanganjika jezero budu pustinje vode samo sa kamenjem i algama Smile da ima biljaka verujte da bih sa zadovoljstvom sadio biljke u akvarijumu zarad riba i biotopa.


Poslednji izmenio guppykiller dana Pon Okt 01, 2012 10:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aj da ne idemo u of Smile lepa su oba Smile Razz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
muzicar
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Markonbg

Odes na Moj Biljni Akvarijum inace prijatelji ovog sajta i imas je kao lepljivu temu na naslovnoj stranici pa mozes da procitas celu temu.E sad lik je Amer barem sa ja tako provalio tako da je diskusija 90% na engleskom u toj temi.Sve u svemu koliko sam skapirao sve biljke u tom akvarijumu su zahtevne.Ova slika koju je nebojsa okacio i nije neka u toj temi ima dosta slika i ima mnogo lepsih od te.I ne moras biti registrovan na tom sajtu da bi mogao da iscitavas teme

Mogao bi cika Oliver da menja podlogu posto ga Bio i Tusta razbijaju u setovima 6-2;6-3 Very Happy


Poslednji put izmenio muzicar dana Pon Okt 01, 2012 11:29 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deeebelo!! Mislim da bi u tom meču predao bez borbe!!! Što bi rekli, tuđe slađe! treba imati na umu da je njima bar 100 puta pristupačnije sve od prihrane, izbora biljaka, rasvete i svega ostaloga pa preko toga da imaju čitav tim ljudi koji "fizikališu" za njih (ima primera i u domaćoj praksi Laughing) S obzirom na ono do čega mi možemo da dođemo sa našim, više nego skromnim primanjima, mi smo za njih sve naučnici!! slažem se sa delom forumaša oko " silikonskih akvarijuma" i prirode, više je nego očigledno da u Barr-ovim akvarijumima ima svega sem akvaristike, to je kompozicija boja koja prija našem laičkom " cirkuzantskom" oku (šareno i ludom je drago) i pogađa tačno tamo gde treba da bi Vama to bilo " Vaaaau" Treba imati na umu da su akvarijumi koji su fotografisani formirani 15 minuta pre fotografisanja sa već formiranim biljkama tako da se ne zanosite perfekcijom.. Barr je legenda, Knott takođe, Takashi Amano još veći genije ali je to po meni daleko od naše stvarnosti i stvarnosti običnog čoveka u Srbiji, tvrdim da bi kod nas bilo još većih genija da imaju sa čime da barataju!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 2:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne moras biti registrovan da bi video temu. i nije na naslovnoj, bila je do prekljuce...

imas link na pp sam ti dao...

ponavljam sve je stvar ukusa...

da je stavio vec formirane biljke jeste-al i formirao ih je u tom akvarijumu (ko gledao temu celu videce), samo orezao zasadio vrhove... naravno zbog takmicenja...

aj ovako da se nebi svajdali Smile cik neka kaze neko da ovo nevalja Smile

nije 1700 nego 1680, nije coin akvarijum nego je coa sredjivao akvarijum... tema jeste stara, al evo prilike za nove akvariste koji nisu pregledavali forum da vide... ko je od pocetka tu na forumu, znam da je on video, al ajde zbog novih clanova...po meni jako lep akvarijum...ima svacega i divljine i lepote...

http://www.akvarijum.org/forum.....light=1680


Poslednji put izmenio nebojsa.85 dana Uto Okt 02, 2012 2:42 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 8:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakav bre Oliver i Barr mogli bi da nauce nesto od Nebojse,Tuste,Bio Hazzarda,i Kuma...Nije sto su nasi al stvarno imaju to nesto...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 175 litara - predlozi i ideje mekses Akvarijumi 10 Pon Jul 31, 2023 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 200 litara - početnik od nule :D sloboradov Akvarijumi 25 Uto Maj 02, 2023 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License