Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Omiljene ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2009 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam 1. koga neonke ne privlace ! a i dobrog akvaristu ne mora da privlaci svaka ribica razmisli malo evo bojan je po men ipravi akvarista itakmici se a njega neonke ne privlaace ! misli malo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2009 9:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2009 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a okle ti znas da ih bojan ne voli?? Very Happy Very Happy ako si ga ti pitao onda te je slagao Razz Razz Razz Razz Very Happy ili si ti pitao nekog drugog bojana Very Happy Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2009 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

salim se Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 01, 2009 7:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde ajde malo ozbiljnosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Uto Dec 01, 2009 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neonke su lepe ali je izgleda to jedini njihov kvalitet. Ali ovo je off topic!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ljichijana
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2009
Poruke: 17
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 13, 2009 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Thorichthys meeki kao prvi na listi mojih omiljenih amera i aq riba uopšte.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2009 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

skalari a odmah za njima kribenzisi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Ned Dec 27, 2009 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E cao narode ja sam novi clan ovog sajta pa reko da se i ja malo ubacim u diskusiju.Moje omiljene ribe su pirane biljojedi koje inace i posedujem.Poznate su jos pod nazivom-silver dolari(silver dollar)jer podsecaju na metalne pare zbog njihove boje.Inace su jatne ribe koje se hrane uglavnom biljnom hranom(herbivori)ali nece odbiti ni tubifeks kao ni granulirane hrane(sera diskus).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Uto Dec 29, 2009 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni je prodavac reko da one imaju neku posebnu hran Smile ta hrana lii na iseckani sundjer braon boje i kosta 90 dinara,,,inace silver dolar lepa riba nije agresivna i kod nas kosta 250 dinara kom...

pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Sre Dec 30, 2009 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav i tebi Iko!Pa znas kako ta hrana koja lici na iseckani sundjer moze biti bas ta granulirana hrana jer ona je braon boje.Ribe su prelepe,nisu agresivne prema drugim ribama(sa njima imam zajedno kolise,ajkulice((bala shark)),trihogastere lerije i naravno ribe dna ((muljase i algare)) a danas kupujem i staklene somove).Kad sam ih kupio bile su velicine kao petoparac a posle dva meseca su vec bile oko 4-5 puta vece jer strasno brzo rastu.Inace kod mene u Kragujevcu kostaju zavisno od velicine od 400 do 700-800 din. zavisi kako gde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2009 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

slazem se lepe su ribe i nisu agresivne..mozes da napises nesto o mrestu ako znas..
ali ako pises o mrestu onda napravi novu temu u delu razmnozavanje...da bi bilo preglednije jer ovo i onako nije tema za to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2009 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu si,hvala i pozdrav!A da i srecna novagodina i sve najlepse!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Čet Dec 31, 2009 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

srecna nova godina i tebi i celom sajtu !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Pet Jan 01, 2010 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1.gupike
2. botie
3. tetre
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Sub Jan 02, 2010 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo polako cetvrta godina da drzim samo diskuse, tako da je mislim jasno da su mi oni No1, ali sto se lepote tice svidjau se meni i gibicps, skalari, botie, bicolor.......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prepoznavanje ribe aqufini Afrički ciklidi 0 Pon Apr 01, 2024 12:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License