Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Opet hemianthus micranhemoides Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2019 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obzirom da je ovo 3-4 put da nudim HM, a da se slabo ljudi javljaju,zakljucujem da je biljka pala na niske grane. Nekada je HM bio popularan da su ljudi kupovali i davali pare kao za Bucephalandre danas 😀😀. No,dobro.

Vadim danas-sutra ceo cosak hm-a, jer dolazi tu lobelia cardinalis.
Bice onako puna saka, pa ko zeli brzinski da napravi tepih ili slicno - ovo mu je prilika. Cena samo 250din za sve. Za dan dva cu okaciti sliku,ali verujte da je u pitanju kolicina. Javite se,rezervisite. Svako dobro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2019 1:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2019 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzeo bih ja ako nije otislo. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 23, 2019 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari,evo slika koje sam obecao... Smile Da vidite svi koja je kolicina u pitanju! Ne dajte da vas deru na kupujemprodajem... Mad
Ima za jos troje cetvoro vas..jedan deo ode juce za mladog kolegu iz predhodnog posta. Moze licno, moze slanje , kako god..(ako neko ima sta u zamenu ,nek ponudi,pa ako mi se svidi mozemo pregovarati)
Sve je zdravo, bez algi !

Cela saka za 250din



Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2019 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otislo sve 😎😎
Vidimo se opet za 2-3nedelje 😀
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam Hemianthus micranthemoides Rooster Na poklon 2 Sub Nov 20, 2021 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam Hydrocotyle tripartita za Hemi... srki.acs Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jun 19, 2020 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zapocinjem opet ciklus, treba mi pomo... Nebojsa92 Početak u akvaristici 2 Čet Maj 07, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Veca kolicina Hemianthus micranthemoides Zivadin Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 22, 2020 4:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Opet ja sa Limnophila sessiliflorom Zivadin Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 13, 2019 9:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License