----------------------------------- Glavash Sub Jan 30, 2016 6:54 pm osmokot ----------------------------------- Prilikom premestanja biljki u akvarijumu izasao mi je osmokot godinu dana star na povrsinu peska. Dosta sam pokupio dok sam menjao vodu,al evo vidim da sam dosta i preskocio. Pitanje je,jel smeta to ribicama,da pokupim ostatak da ih ne potrujem ili? ----------------------------------- Vukolic.Igor Sub Jan 30, 2016 7:44 pm ----------------------------------- Kod mene stoje vec dosta dugo na pesku,izasli,nisam primetio da im skodi. ----------------------------------- Shika Sub Jan 30, 2016 7:46 pm ----------------------------------- Iz mog iskustva ne moras nista da diras jer osmocot nije stetan za ribice. ----------------------------------- Glavash Sub Jan 30, 2016 8:00 pm ----------------------------------- Hvala na odgovorima. ----------------------------------- Djape Sre Mar 09, 2016 11:49 pm Interesantna stvar ----------------------------------- Interesantno je to da se osmokot rastopi za 30 dana komplet u vodi.. sve sem opne naravno tako da nemas brige... po meni je osmokot dobar samo pri formiranju(Cikliranju) akvarijuma za prvi udar da bilje ima hranjivih materija...