Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Osmokot Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zaklina ::
Dali je to isti osmocote sto se koristi za saksijso cvece ili neka druga vrsta?
i mene to zanima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 5:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kolika je cena otprilike ovog preparata i koliko tabletica ima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I jos jedno pitanje u vezi osmokota... U jednom od akvarijuma (nedavno formiranog), kada sam ga stavljao, izmesao sam ga sa podlogom pa je poneko zrnce ostalo na vrhu podloge. Da li to moze da bude problem za zivi svet? Da li treba da pokupim svako zrnce koje nije u podlozi ili nema veze?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odgovore na vecinu pitanja mozete naci u dokumentaciji za ovaj proizvod, a koju mozete naci na sajtu proizvodjaca, ili na linku koji sam dao na prethodnoj strani ove teme.

@reventon
Bilo bi pozeljno da ne plivaju slobodno, ili vadi ili zakopavaj. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala lepo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Okt 05, 2012 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod formiranja akvarijuma stavim osmokot i prekrijem ga internom podlogom. Ako svakodnevno doziram mikro i makro elemente da li cu mu produziti vek?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 05, 2012 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, nema povezanosti, isto će trajati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
San-Sale
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2012
Poruke: 48
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 06, 2012 9:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene su muljaši "iskopali" osmokot iz podloge, za sada ne primećujem nikakve promene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Okt 06, 2012 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ovo je dobro pitanje za Rainforesta ! Iskustvo , sta ciniti !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 06, 2012 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kopali su i kod mene, dok sam imao osmocot u podlozi, i nije bilo posledica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Okt 06, 2012 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni neka zrnca non stop iskacu iz podloge (takodje posledica dejstva koridorasa Very Happy ) i takodje bez ikakvih posledica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Okt 06, 2012 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma u principu ne bih trebalo da budu nikakve posledice, nego smisliti neki nacin da osmokot bude u podlozi ,a da mu coridorasi ne mougu nista...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 06, 2012 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rainforest je negde pisao kako ubaciti osmokot u postojcu podlogu.
Osmokot zamrznete u posudi za led, tako zamrznute kockice ugurate sto dublje u podlogu. Veoma prost nacin. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Okt 06, 2012 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tacno da je Rainforest pricao o tome, ali ovde pricamo o iskopavanju osmokota od strne coridorasa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 06, 2012 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda dodavanje jos podloge i resen problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Osmokot Bojan Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Feb 23, 2017 5:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Orhideja i osmokot Sone_bg Razno 4 Pet Okt 21, 2016 8:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka osmokot Glavash Hemija 4 Sub Jan 30, 2016 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osmokot NS Bojan Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 20, 2015 9:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osmokot manastiriste Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Apr 25, 2015 8:44 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License