Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Otocinclus Affinis Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2015 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Da li neko ih ima na prodaju a da hoce da salje postexpresom ili nekom drugom kurirskom sluzbom ili busom za SM,

Ili ako ima neko ko bi mi ucinio uslugu a da je iz BG-a da mu poslajem pare a da mi uzme Otoe u akvarijum.artu ili u akvarijum centru pa da mi poslje busom, na moju odgovornost naravno - prezive prezive...

Treba mi samo 2-3komada, rado bi ja isao do BG-a, ali nazalost istegao sam ligament levog kolena, tako da od te price nema leba...

Tako da molim sve dobre ljude koji imaju na prodaju da mi salju ili da mi ucine uslugu da kupe mesto mene i poslaju mi busom ili kurirskom sluzbom...

Hvala unapred kolegama !!!

Pozdrav Nebojsa


Poslednji izmenio nebojsa.85 dana Pon Avg 17, 2015 9:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2015 9:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Avg 31, 2015 9:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze lock, jer niko od clanova se nejavlja tj ne bi da ucini uslugu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Otocinclus Jakovac Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Jul 19, 2020 7:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uginuo Otocinclus Affinis Crni Ribe 15 Sub Jul 20, 2019 9:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Otocinclus izraslina Sone_bg Bolest 3 Sub Maj 28, 2016 12:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa Otocinclus-om Sone_bg Bolest 7 Čet Mar 24, 2016 10:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka otocinclus affinis... gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Sub Mar 05, 2016 12:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License