Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Otvaranje prodavnice 14.11. - Akvarijum Studio Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Akvarijum_Studio
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2013
Poruke: 28

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav akvaristi !

Prvo bih želeo kratko da se predstavim, a i da vas obavestim o otvaranju nove akvarističke prodavnice ''Akvarijum Studio'', u četvrtak 14.11.

Moje ime je Dejan Dlačić.
Akvaristikom se bavim nekih 30 godina, praktično od svoje 10 godine.
Sada radim kao prodavac i projektant akvarijuma i akvarijumskih sistema u novootvorenoj prodavnici, specijalizovanoj za akvaristiku ''Akvarijum Studio''

Nadam se da ću mnoge od vas i upoznati u Akvarijum Studiu, mislim da je prodavnica vredna vašeg dolaska.
Moja lična interesovanja u akvaristici su vezana za mrest lepljivaca i diskusa, kao i za izradu akvarijumskih sistema.

Iz moje male odgajivačnice izašli su i neki rariteti, mozda poneki pliva u nekom od vaših akvarijuma, a tu bih izdvojio Hypancistrus inspectore (L201), Sturisoma panamensae, LDA16 i drugi razni varijeteti ancistrusa, kao i diskusa.

Takodje sam učestvovao kao glavni izvodjač (''onaj koji lepi I projektuje akvarijume'') u ekipama, s kojima smo odradili akvarijume i od 3 hiljada litara vode, akvarijume sa 30mm debelim staklima i visinama do 140 cm.
U Akvarijum Studiu imamo prostor za lepljenje akvarijuma do 2,3 metra, pa možete i lično prisustvovati izradi vašeg akvarijuma, ukoliko se odlučite da nam ukažete poverenje da to uradimo za vas.
Kući imam i morski akvarijum, koga ću na žalost sad morati da rasformiram zbog preseljenja u Zemun.
To bi bilo nešto kratko o meni i mom novom/starom poslu.

Dakle svratite od 14.11. radno vreme je 14 - 20h, a adresa Ugrinovačka 116 F (20 metara od Akvarijum Centra).

S poštovanjem,
Dejan Dlačić,
Akvarijum Studio


Poslednji izmenio Akvarijum_Studio dana Uto Nov 12, 2013 8:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puno srece u radu! Ocekujemo slike prodavnice i ponude, kako bi mi koji zivimo van Beograda poneli dovoljno novca sa sobom!

Pozdrav i jos jednom, puno srece! Smile


Poslednji izmenio Vlada991 dana Uto Nov 12, 2013 10:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa neka je sa srecom , skolski druze, sretan rad !
Secam se tvojih diskusa, davno to bese-tirkiznih i svakojakih !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav Dejane,moracu da obidjem prodavnicu cim pre to bude moguce Smile
Ziv bio!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijum_Studio
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2013
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima, sutra ćemo slike da postavljamo.
No1, verovatno smo išli zajedno u skolu, ali ne znam ovako ko si po imenu sa foruma, pa navrni ovih dana da se dešifruješ Smile
Pozdrav Plavšiću Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijum_Studio
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2013
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

WEB sajt naše prodavnice je www.akvarijum.net, a ima još da se popunjava artiklima i da se doradjuje, treba da bude gotov do kraja meseca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijum_Studio
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2013
Poruke: 28

PorukaPoslao: Pet Nov 15, 2013 12:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok ne stignu slike, tu su 2 video snimka

Na prvom snimku smo snimali prodavnicu
Na drugom snimku Radmanovac nas je uveseljavao iz Holandije Very Happy

Obavezno izaberite HD rezoluciju (720p ili 1080p) snimka za bolji kvalitet slike


Link



Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijum_Studio
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2013
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavljamo prvi deo slika,
Može se videti deo programa, tu su akvarijumi Juwel, kao i standardizovani akvarijumi iz naše proizvodnje, postolja za Juwel iz naše proizvodnje sa znatno povoljnijom cenom, mali akvarijumi za kozice, RO sistemi, LED sijalice, kao i LED štapovi sa kompletnim povezivanjem i extra cenama, EasyLife preparati opet po ubedljivo najboljim cenama na tržištu, Arcadia program, Juwel program, korenje za akvarijum...

Ako želite da vidite slike u punoj veličini, kliknite na sliku.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Poslednji izmenio Akvarijum_Studio dana Sub Nov 16, 2013 12:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License