Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pangasius shark Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jelena1986
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2017
Poruke: 20

PorukaPoslao: Uto Mar 14, 2017 9:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Nemanja na odgovoru, moracu da ga vratim ili poklonim nekome ko ima veliki aq Crying or Very sad !!! Zato treba prvo proveriti pa kupiti, a ne kao ja, sto sam uradila,ali dobro snacicemo se vec nekako da njemu bude bolje😉
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 14, 2017 9:58 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Srebrna Ajkula ( silver ili Bala Shark) SasaB. Bolest 4 Ned Mar 19, 2017 2:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem silver shark-a Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 07, 2016 11:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pangasius Milan1991 Početak u akvaristici 1 Sre Avg 10, 2016 8:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pangasius i akvarijumske ribice Filip:) Ribe 4 Sub Feb 06, 2016 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka shark unutrasnji filter do 600l ackoni Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Jan 27, 2015 1:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License