Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Parazit...? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Wistler94
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 23 Apr 2017

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2018 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Danas sam primetio u akvarijumu jednog do dva bela crvica, kako migolje kroz vodu. Velicine su do 1 cm i tanki kao vlas, bele ili providne boje. Borac ih pojede kada ih vidi ali ja sam se zgrozio. Akvarijum je 25 litara, sa unutrasnjim filterom 200l na sat, aktivni ugalj. Dva puta nedeljno menjam trecinu vode, znaci higijena i odrzavanje su prema svim uputstvima. Da li je neko imao iskustvo sa ovim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2018 2:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

IVANRO
Akvarista

Registrovan: 09 Jun 2018

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2018 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To su ti verovatno Detritus crvi ne znam baš naš naziv za njih. Uglavnom oni normalno žive u podlozi u svakom akvarijumu i hrane se smećem koje se nakupi u podlozi. Problem je ako ih je previše to znači da ti je akvarijum jako prljav. A to što povremeno isplivaju par komada i ribice ih pojedu to nije nikakav problem po meni.
sputnik8
Akvarista

Registrovan: 02 Sep 2018

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2018 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je poslastica za borca, nebrini ništa, sve je OK. Pozdrav !
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crevni parazit ili nesto drugo? Angelared Bolest 3 Pon Jan 23, 2017 5:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Parazit ili nesto drugo? Lenji Lisac Ostali Stanovnici 2 Pon Feb 22, 2016 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crevni parazit Maxy xD Bolest 12 Uto Nov 25, 2014 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka parazit u akvarijumu? guppieFan Bolest 0 Pon Jun 17, 2013 11:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka parazit u akvarijumu? guppieFan Guppy fun club 0 Pon Jun 17, 2013 12:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker