----------------------------------- io Uto Apr 11, 2017 10:48 am ----------------------------------- pored 500 vrsta hrane za ribe i raznih proizvodjaca, cemu hranjenje riba malim gupikama? kuda ode akvaristika, odgajaj male gupike ne bi li ih jeli skalari, ja preko 20 godina imam akv i uvek su mi ribe jele kupovnu hranu pa ni skalarima i tetrama ni ramirezima koji su kao osetljivi a ni tanganjikancima nikad nista nije falilo, a ni cistacima, imam pleka preko 15 god, rodostomusi su mi poziveli 8 god, koridorasi po 10 god, tek sad imam drugu turu koridorasa, a jeli su tetra diskus i pro kolor i tetra min i uglavnom tu najuobicajeniju hranu. prvih nekoliko godina su jeli onu hranu za ribice sto je prepakovana u pet sopovima u providne kutijice bez nalepnice i icega i nikom nista nije falilo, a nit su jeli male gupike, nit luk i grasak. pre su bile larve od komaraca i suseni tubifeks u kao malim kockicama, to su takodje jeli. po meni, nema potrebe izmisljati sad neku ne znam kakvu hranu jer iz dosadasnjeg iskustva smatram da je za potrebe riba i njihovo zdravlje i dug vek obicna kupovna hrana potpuno odgovarajuca.