Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pećina od cementa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
St3fkee
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Feb 2020
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, na forumu sam duže vreme ali nisam bio prijavljen.
Našao sam na youtubu ovaj snimak [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=16ahiEIvB0E[/youtube].
Hteo sam da pitam da li ovo može otrovati ribe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 4:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

St3fkee
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Feb 2020
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Link je bio loš https://www.youtube.com/watch?v=16ahiEIvB0E
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije. Ali može da bude. Pogledaj teme za uradi sam 3D pozadinu tamo je objašnjeno šta i kako raditi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cement sam po sebi im nece smetati, ali nemoj ga farbati, mozes dok je jos vlazan da prebacis sljunak i sitno kamenje da dobijes na izgledu.

Mada mozes da ga farbas bojama za beton, npr ja sam za akvarijume koristio carbet boje za pored bazena na vodenoj bazi pocela je da se rapada posle dve i po skoro tri godine i to samo zato sto sam je ja cackao.

Bez farbe moze dobro da izgleda kada ga alge uhvate, upalis svetlo na 12h (dodajes gvozdje u malim kolicinama da bi se proces ubrzao) da se stvore praskaste i tackaste alge, najbolja hrana za teodoksuse.

Inace lakse se ovo pravi tako sto zamesis cement i ubacis jednu krpu unutra da se natopi dobro, parce nekog starog carsafa, iseces rupe kakve hoces i prepacis preko nekog lavora na 24h i to je to. Samo ga isperi u par voda da se skine sitan sloj, nece smetati ribama ali se glavi u filteru, zato ide ispiranje pa ubacivaje u akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
St3fkee
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Feb 2020
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
St3fkee
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Feb 2020
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2020 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2020 1:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cementa figura, pećina ili šta već hoćeš da praviš će ti vodu pretvoruti u bazičnu što nije dobro po ribe. Tako da nije sigurna da se odmah ubaci.
Farbanje, to odradi akrilnom farbom u spreju. E sad ako ubaciš odmah oljuštiće se. Farbi je potrebno bar 15-20 dana, ako samo stoji, da se osuši u potpunosti i da se propisno stvrdne.
Kako god da okreneš potapao ili farbao mesec dana nije za akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
St3fkee
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Feb 2020
Poruke: 6

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2020 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odustao sam od toga, napravio sam od kokosa bilo mi je mnogo lakse i lepo izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Anubias nana i kokos pećina - ponuda Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Apr 13, 2014 4:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pećina za Hipoancistruse - Pomoć dakillis Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 08, 2014 2:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pećina Aldin Uradi Sam (DIY) 10 Pet Feb 08, 2013 12:54 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License