Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pecina od kokosovog oraha Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma samo ga skuvas a ancistrusi ga izlizu veruj mi kao da si ga smirglao.Kuvaj ga sto vise!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 11:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i koliko kosta jedan Kokos?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

NIje nimalo jeftino ja sam ga u maxiju platio mislim oko 300din da je bio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u Beogradu 115 dinara/kg
Ja sam uzeo jedan manji i platio ga 108 dinara
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da zavisi od kilaze!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uzeo sam juce kokos danas ga isekao izvadio ono belo i kuvao ga 3 puta moracu jos neki put voda u serpi je braon boje a napravio sam i stenu od stiropora lepio sam silikonom i prekrio lepkom za plocice da li ta moja stena moze nesto da steti akvarijumu i cime mogu da je obojim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tasa13
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2010
Poruke: 254
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 12:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam 2 pripremljena isecena kokosa al se razmisljam da li da ih ubacim.....Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ubaci samo jedan Smile
Ako se dvoumis da li da ubacis dva ili nijedan - sredina je 1 Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prokuvavajte kokos u vise voda ,ispusta masnocu ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 to ti je bila masna serpa Laughing Salim se u pravu si sto duze kuvati i u dve vode obavezno Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 10:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....highlight=

Potrebno je u vise voda , barem sam ja tako radio .Pri svakom odkuvavanju u loncu poprilicno masnoce izadje pa ako se dobro ne odkuva masnoca pliva posle po povrsini akvarijuma ...Pa sam ga malo susio na suncu pa opet odkuvavao i tako ,lepo samo odradio da kazem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 10:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma tako sam i ja radio salim se naravno a uostalom videce i sam kad pocne da ga kuva da ce morati u vise voda...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja ga vec drugi dan kuvam i sve manje ima masnoce jos par puta i bice sve ok a i stena mi se polako susi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Maj 15, 2010 2:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sta mislite da se stavi pecina od kokosa i da se prekrije podlogom da samo ostane otvor, i na pecinu zasaditi ricciu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Maj 15, 2010 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u velikom akvarijumu , mislim da moze al ce podloga da bude veeeooooma debela u tom delu. takodje morao bi da resis problem da ti se slucajno pecina ne napuni peskom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka List domaceg oraha u betta akvarijumu BlackRaven Početak u akvaristici 3 Pet Nov 08, 2019 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecina od kokosa srki.acs Arhiva Malih Oglasa 5 Sre Dec 16, 2015 12:50 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati pecina od kokosovog oraha stefanrudi Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 15, 2014 4:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecina, drvo, zaklon ili slicno... reventon Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Apr 21, 2013 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj par ancitrusa za razmnozavanje i ... darko.potic.33 Razmnožavanje 18 Sub Feb 23, 2013 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License