Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pecina od kokosovog oraha Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Maj 15, 2010 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nece biti debela ako se lepo postavi 1 cm taman, a moze da se postavi i podloga pa preko mrezica sa vecim otvorima, ona za kivi, i preko zasaditi ricciu moze lepo da izgleda Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 15, 2010 6:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Sale
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 165
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Maj 22, 2010 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja platio manji kokos oko 20-ak dinara. I meni bilo cudno kako je jeftino.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zankiki
Akvarista



Registrovan: 15 Maj 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 24, 2010 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

možda nije original Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
zankiki
Akvarista



Registrovan: 15 Maj 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 30, 2010 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

napravio sam pećinu, platio manji kokos 40 dinara Smile

probao reckavim nožem, nije išlo
probao testerom, nije išlo, nisam verovao koliko je tvrd
uzeo brusilicu i završio za 2 minuta Cool Cool Cool

eno ga kuva se, poslaću sliku kad stavim u akvarijum Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
Nikola97




Registrovan: 03 Jun 2010
Poruke: 2

PorukaPoslao: Čet Jun 17, 2010 4:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam kokos jos od pre godinu dana i nisam znao da od njega moze se napraviti pecina za ribice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim vas pomozite, sve sam dobro uradio, kupio kokos presekao ga na pola izvadio meso i otkuvao ga prvo 3 puta, pa zatim 2 i opet sutradan jos 2 puta i opet pusta boju. Ne znam da li treba da skinem spoljni sloj sa onim dlacicama ili on boju ispusta i kore? Ne znam sta da radim, pomozite!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja ga nisam nijednom kuvao,cim sam izvadio ono belo on potonuo i od tad nije pustao boju !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno ne znam posle prva tri kuvanja ja sam ga ubacio u akvarijum i ujutru sok, sva voda pozutela i zamutila se pa se sad plasim da ga ubacim! Da napomenem jos da boju pusta u kljucaloj vodi a kada stoji u obicnoj vodi sobne temperature uopste nepusta boju!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako ne pusta u obicnoj vodi kako ce ti onda zamutiti vodu u akvarijumu? ja ga imam i ne boji mi vodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa vec je zamutio vodu u aq ali to sam primetio posle zamucenja. Ipak hvala svima!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel imas samo njega u akvarijumu? moze biti od nekog drveta ili kokos nisi ocistio...dosta nas sa foruma ima kokos i niko se ne zali da mu muti vodu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako sam ja to uradio:

Image

a sada iznutra:


Image

E ubacicu ga u akvarijum pa nek ide zivot, ne mogu vise da cekam a i mahovinu bih vezao!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro si ga ocistio, mozda si jos spolja trebao preci sa finom smirglom da ti ne otpadaju u vodi ti konci od kokosa ili sta su vec
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja.lazovic
Akvarista



Registrovan: 18 Dec 2010
Poruke: 123
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 4:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazi ismirglacu ga! Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobro ti njega ismirglaj prokuvaj i ukrasi nekom krupnom mahovinom ima da lepo izgleda Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka List domaceg oraha u betta akvarijumu BlackRaven Početak u akvaristici 3 Pet Nov 08, 2019 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecina od kokosa srki.acs Arhiva Malih Oglasa 5 Sre Dec 16, 2015 12:50 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati pecina od kokosovog oraha stefanrudi Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 15, 2014 4:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecina, drvo, zaklon ili slicno... reventon Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Apr 21, 2013 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj par ancitrusa za razmnozavanje i ... darko.potic.33 Razmnožavanje 18 Sub Feb 23, 2013 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License