Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pecina od kokosovog oraha Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 30, 2016 8:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

io ne znam kakav si ti kokos probao, al mene je pola familije jurilo po kući kad sam im rekao da probaju kokosovo mleko, ložio sam ih kako je mnogoooooo ukusno Very Happy , a ono sine kao deterdžent da piješ, meni je bilo baš odvratno Smile ja sam npr 3 kokosove kućice pravio dok nisam napravio koja mi se sviđa i iz iskustva znam da je sasušeniji kokos lakši da se očisti, samo je malo više krhkiji nego svežiji koji je dosta čvršći, pa treba voditi računa prilikom sečenja i bušenja, da se ne polomi slučajno, inače ponovo u prodavnicu po novi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 30, 2016 8:57 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka List domaceg oraha u betta akvarijumu BlackRaven Početak u akvaristici 3 Pet Nov 08, 2019 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecina od kokosa srki.acs Arhiva Malih Oglasa 5 Sre Dec 16, 2015 12:50 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati pecina od kokosovog oraha stefanrudi Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 15, 2014 4:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecina, drvo, zaklon ili slicno... reventon Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Apr 21, 2013 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj par ancitrusa za razmnozavanje i ... darko.potic.33 Razmnožavanje 18 Sub Feb 23, 2013 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License