----------------------------------- Tiffany Pon Maj 11, 2015 10:53 pm ----------------------------------- pazi, dobila sam super ponudu za karleuse i denisone pa ce biti oni unutra, ne uredjujem svoj, nego kod mojih, posto je dusu dalo da bude ciklidni, nema neko woow svetlo da bi biljke uspele, can ni one najnezahtevnije. plan mi je da bude krupno kamenje uradjeno kao planina neka u sredini, a da objasnim kako, nema sile, ali imam sliku u glavi, i da ima peska tu negde naokolo Ideju bih prenela, ali znas kad samo imas sliku u glavi i nista vise :D Svakako cu fotnuti sta uradim. Moji imaju taj neki od 120l na sanku, izmedju kuhinje i trpezarije, meni je tuzno sto je unutra jedan gupikanac i oko dvadesetak ancija, a posto njih boli uvce da ista tu uredjuju, rekoh, da se dohvatim ja posla, preteklo od plate za tu neku low budget varijantu. kontala sam da eventualno vidim ako bi neko radio trampu, anciji za anubiju, jer ce neki anciji svakako morati da lete. Prosto, sutiacija nebrige njihove o akvarijumu je takva da su u fazonu pre da izbace akvarijum nego da kupe bar 3,4ribice, a ja sam se bas primila da napravim kod njih ciklidni :) Inace mi je iskustvo sa ciklidima 1-2 na skali od 1-10 :D Da je rasveta neka ok, biljni bi legao tu kao budali samar, ali nije, rasveta iznad je obicno svetlo, komada jedan i to je to. Jednostavno, zelim da im ulepsam malo taj deo, jer za sta bi pa i sluzio taj sank, ceo zivot je akvarijum tu :) znaci, granulacija 0,32 je ok?