Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pitanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 1:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako je nezahvalno davati odgovor na ovo pitanje! Ja bih ti mogao reci ma stavi opusteno, i meni jedan aq od 150l "visi". Ali sta ako dodje do nezgode pa aq popusti? Najadekvatnije resenje odnosno odgovor na tvoje pitanje jeste nemoj rizikovati, odnosno poslusaj savete Nikoura i ostalih. Veruj mi, ne treba ti da razmisljas hoce li ili nece. Imao sam havariju sa svojim aq koji je prazan bio pa znam kakve sam glavobolje imao!! Da pukne napunjen vodom...verovatno bih samo seo i plakao.
Radi nekog poredjenja svoju tablu 160cmx60cmx1,8cm sam platio 1100 din.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 1:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ladislav ::
Posto vidim da su razliciti odgovori eveo kompletna dimenzija znaci duzina 60cm sirina 25cm i dubina 34.5 cm debljina stakla je 4mm

Sa obzirom na ove dimenzije i debljinu stakla, ja ne bi ni pokusavao da ga stavljam na manju podlogu. Cena sigurno do 200 dinara max.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka co2 pitanje denza025 Ostala oprema 3 Čet Avg 06, 2020 7:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje vezano za sajt i održavanje nenad.dragisic Razno 2 Čet Jul 09, 2020 4:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License