Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pitanje za vlasnike ATMAN kanistera Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2019 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam polovan ATMAN EF3, i primetio sam da ima rupu na glavi, tacnije drugu rupu gde izlazi voda koju pumpa usisava. Bio bih zahvalan kada bi mi neko ko ima ovakav filter rekao da li tu treba da stoji neki cep ili ne. Nije mi jasna svrha toga, deluje mi kao dosta gubi na protoku.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2019 12:07 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2019 9:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam 2. Nema niceg slicnog... Verovatno te je zajebao. Cak mi i taj rez deluje nepravilno. Ima samo 2 otvora ispod,jedan gde ulazi i jedan gde izlazi. To je neko isekao iz ko zma kog razloga. Bar ja tako mislim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2019 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja koliko sam uspeo da vidim sa slika po internetu, tu stoji nesto na ef3 i ef4. Sad mene interesuje da li to treba tu da stoji ili ne. Lako cu ja da napunim silikonom ako treba da se zapusi. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2019 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda na 3 i 4,na 2 nema nista
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2019 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.youtube.com/watch?v=jmgwXuBEa7o

izgleda da to ima i inace. mozda treba prouciti jos snimaka na ju tjubu.

ili odes negde gde ima da se kupi novi, pa trazis da pogledas da li na novom ima nesto na tom mestu, sto ti nemas Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
peconis
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2018
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2019 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru, ali nisam ovde postavio pitanje "tek onako", nego sa svih tih klipova nisam uspeo da skontam da li tu treba da stoji nesto ili ne. Konkretno na tom snimku sto si okacio nije rupa kao kod mene, vec postoji nesto (traka, guma, plastika, stagod).

Ne bih da maltretiram ljude po radnjama da mi otvaraju kutije i rasklapaju filtere, jer svakako necu da ga kupim. Mnogo je lakse kad bi neko sa foruma bacio pogled na svoj filter. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2019 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa sa klipova se i vidi dal nesto fali Very Happy nema onog "unpacking" klipa, nego ovaj s pokazivanjem rada, a vidis da na njemu ipak ima da kazem poklopac preko te rupe. Zalepi recimo izolir traku, parce plasticne case, nesto tu stavi i vidi ima li razlike u radu s tim. Ili ce se javiti vec neko ko ima bas taj filter i zna cemu to sluzi Smile

U prodavnici je dosta jednostavnije pogledati filter, vec je razmontiran, samo se otvori kutija, ali sve je suvo. Kad je kanister u radu, pun je vode, neko mora da ga razmontira i otvori da bi video sta je u toj rupi , a budimo realni, ljudi i kupuju kanister zato sto ih mrzi da se akaju svakih 7 dana s pranjem Very Happy jedino da sacekas da nekom ko ima taj kanister dodje vreme za ciscenje / pranje Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman Ef-4 Filip:) Tražnja 0 Ned Mar 06, 2022 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman AT-101 zeza Nikollo Filteri i pumpe 0 Pon Dec 20, 2021 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License