Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Platika mnogo vuce za sobom ... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dejan-Deki
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2015
Poruke: 20
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2016 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam pitanje u vezi platike,kao sto i naziv teme kaze za platikom se mnogo vuce izmet,bude dugacak i po dva tri santimetra otprilike,bude beo i pokoja tackica crno na njemu,imam tri platike dve zenke i jednog muskog.Za obe zenke je ista situacija a kod muskarca normalno kao i kod drugih ribica,ni ne primetim izmet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2016 7:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan 79
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2015
Poruke: 75
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2016 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam to primjetio na plati i ksifo ali ne cesto . Takodje nisam primjetio nikakve promjene na ribicama . Negdje sam procitao da ksife i plati mnogo vise prljaju tj znas vec sta od ostalih ribica Smile Imam ih oko pola godine i nemam gubitaka ni ksifo a ni plati tako da to smatram normalnom pojavom . Ako neko ima drugacije misljenje ili savjet neka kaze jer sad i mene zanima Smile Hvala !!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dejan-Deki
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2015
Poruke: 20
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2016 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam i muskog kod njega nikad nisam primetio,kod ove dve skoro na svakih pet minuta.Malo su i deblje pa mozda ima neke veze i sa mrestom,mozda ce uskoro,neznam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2016 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baciš im 1 zrno skuvanog graška, sa vremena na vreme (svaki 4-5 dan, jednom nedeljno) samo skineš ljusku. Ima da ga prožderu i pročiste creva. Ako se nastavi posle nekoliko nedelja tretiranja graškom onda moze biti neka zaraza crevnim parazitima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2016 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to ti je normalno nista strasno usled suve hrane davaj im povremeno povrce zdrava riba treba da ima dugacak izmet
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boje platika Skybuffalo Početak u akvaristici 2 Sre Avg 07, 2019 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Platika miki maus farmacy Razmnožavanje 0 Sre Mar 07, 2018 11:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Domaći uzgajivač platika (i ostalih ž... agapetos Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Okt 09, 2016 7:24 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License