----------------------------------- Dejan-Deki Sre Feb 10, 2016 5:48 pm Platika mrest ----------------------------------- Da li je platika trudna,hoce li uskoro biti mladih...Pomoc http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_727559640_phpjHVyS0AM.jpg ----------------------------------- gotika Sre Feb 10, 2016 6:28 pm ----------------------------------- da trudna je odvoj je u kotilicu ili drugi gusto ubijen akvarijum ----------------------------------- Dejan-Deki Sre Feb 10, 2016 8:47 pm ----------------------------------- Za koliko bi mogao da ocekujem da se nesto desi? ----------------------------------- gotika Sre Feb 10, 2016 9:23 pm ----------------------------------- daj mi sliku odozgo i odozdo ribice ----------------------------------- Shika Sre Feb 10, 2016 9:55 pm ----------------------------------- Prebaci ribicu u kotilicu ako imas i cekaj jer niko ti sa sigurnoscu ne moze reci kad ce da se porodi, mozda to bude sutra ujutru a mozda i za par dana. A ako mozes slikaj je odozgo kao sto je rekao kolega pa mozda damo i malo preciznije informacije. ----------------------------------- Dejan-Deki Sre Feb 10, 2016 10:15 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_485045087_phpXaAQmzPM.jpg Malo je losija slika al se vidi ----------------------------------- Shika Sre Feb 10, 2016 10:47 pm ----------------------------------- Ako imas kotilicu odmah je prebaci, a ako nemas pogledaj po forumu ideje da napravis sam kotilicu dok ne bude kasno tj. dok se ne izmresti u zajednickom i vecina budu pojedene. ----------------------------------- Fricky`88 Sre Feb 10, 2016 11:58 pm ----------------------------------- ako hoces da znas da ce bas skoro biti, pred samo kocenje ona dobije kao belu tacku na otvoru gde izlaze malci, kao kad krece da se izvrce taj otvor, e tad ce biti u roku par sati do dan... ----------------------------------- Dejan-Deki Čet Feb 11, 2016 12:22 am ----------------------------------- Nemam kotilicu,moram nesto na brzinu da smislim...Hvala ----------------------------------- Fricky`88 Čet Feb 11, 2016 12:49 am ----------------------------------- uzmi plasticnu casu od piva, ili neku plasticnu flasu, preseci na pola izbusis rupe svuda sa strane i na dno i ubacis, od flase mozes da ostavis jednu trakicu do grlica da bi napravio kuku da je zakacis, ili smisli vec nesto... ----------------------------------- laky_kg Čet Feb 11, 2016 2:06 am ----------------------------------- Korpica za stipaljke... ----------------------------------- Dejan-Deki Čet Feb 11, 2016 3:34 pm ----------------------------------- U zadnji cas sam je sinoc prebacio u filter spoljnji,kad ono jutros 11 komada od toga samo 5 je prezivelo...Neznam dal ce biti jos ili da je vracam u akvarijum nazad,jos ima malo stomaka,nije onoliki koliki je bio al ga ima. ----------------------------------- Shika Čet Feb 11, 2016 3:59 pm ----------------------------------- Slobodno je vrati u akvarijum. Nadam se da si zadovoljan pogotovu ako ti je ovo prvi mrest? :D ----------------------------------- Dejan-Deki Čet Feb 11, 2016 4:06 pm ----------------------------------- Prvi da,dobro da je ista ostalo bilo je u zadnji cas,imam jos jednu platiku ona bi trebala isto za koji dan stomak je isto raste. :D :D :D ----------------------------------- gotika Čet Feb 11, 2016 4:22 pm ----------------------------------- u taj spoljni filter gde su ti malci samo ubaci rasprsivac za vazduh nek baca sitne mehurice hrani sitnim hranom 2 puta dnevno i kad malci napune 4 meseca mozes da ih ubacis u akvarijum srecno ----------------------------------- Dejan-Deki Čet Feb 11, 2016 4:27 pm ----------------------------------- Ja sam ih odma prebacio u akvarijum uzeo sam u radnji neku malu kao cuvarku i tu ih ubacio,i sve to okacio za akvarijum na staklo. ----------------------------------- Dejan-Deki Pet Feb 12, 2016 1:51 pm ----------------------------------- Slabo jedu malci,ostala su jos tri... ----------------------------------- galamboš Pon Feb 15, 2016 5:34 pm ----------------------------------- imam miki maus platiku dužine 2cm.ima stomak kao da je grašak progutala.neznam šta se dešava.da nije možda skotna?