----------------------------------- zlatnozrno Ned Apr 12, 2020 3:27 pm Plavi deo od juwel hranilice ----------------------------------- Izgubio sam onaj plavi deo tj deo koji dozira kolicinu hrane od Juwel hranilice. Deca kazu da ne znaju pa ajde da im verujem kao. Da li neko ima da proda pokloni iznajmi na neko vreme ;) http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_54716910_Screenshot_20200412_155917.jpg ----------------------------------- banem Sre Apr 15, 2020 5:47 pm ----------------------------------- Jel to ovo? https://www.thingiverse.com/thing:3105014 Nije problem da se odštampa. ----------------------------------- zlatnozrno Sre Apr 15, 2020 5:55 pm ----------------------------------- Ne mogu da otvorim link :( ----------------------------------- ljubee Sre Apr 15, 2020 6:21 pm ----------------------------------- @zlatnozrno,nemoj da pokusavas da kliknes na link u postu,nego ga iskopiraj i prekopiraj u pretrazivac i enter,pa ce ti otvoriti :) ----------------------------------- zlatnozrno Sre Apr 15, 2020 6:54 pm ----------------------------------- Taj deo! bas si me iznenadio! kako da dodjem do toga ;) ----------------------------------- banem Sre Apr 15, 2020 10:17 pm ----------------------------------- Vidim da si sa NBG kao i ja. Mogu sutra da ti odštampam. To je nekih pola sata štampe. ----------------------------------- zlatnozrno Sre Apr 15, 2020 10:46 pm Kasne pp poruke ----------------------------------- Nesto kasne ove pp poruke a ovde ne mogu da napisem br telefona. Da ja sam na NBgd kod Carine ali nema veze mogu da dodjem bilo gde. Nisam u toku sa tom novom tehnologijom znam samo onako iz novina. Deluje bas neverovatno i zvuci kao sala :) Tu hranilicu koristim 2-3 puta godisnje i odlicna je. Poslednje cega se secam je da su deca pitala "tata daj samo da vidim kako to radi.." i posle toga nema nigde tog dela :) Kako znas npr dimenzije? Koliko to kosta i gde i kad treba da dodjem? ----------------------------------- banem Sre Apr 15, 2020 11:05 pm ----------------------------------- Pa dimenzije su ubačene u STL fajl sa Thingiversea, nadam se da su za tvoj model Jewel hranilice, verovatno jesu. Materijal i struja za to su oko 15din, tako da praktično ne košta ništa, samo sutra da nađem vreme da ti pustim da se odštampa. Ja sam na kraju Otona Župančiča, nismo daleko. Pustiću ti moj broj na PP.