----------------------------------- ssrki Sub Maj 21, 2011 6:47 pm plavoceli i zutoceli amazonac ----------------------------------- evo ovako, kao sto i pise u nazivu teme, interesuju me cene ovih papagaja. Zeleo bih da uzmem mladog i rucno ga odhranim. Dobro bi mi dosla vasa pomoc ukoliko neko od vas zna nekog odgajivaca i moze da mi sazna koja je cena. Unapred hvala na pomoci. ----------------------------------- Miroslav95 Ned Maj 22, 2011 1:47 pm ----------------------------------- @sskri jel mozda znas otprilike cenu ovih papagaja? :) Ovi papagaji pogotovo rucno hranjeni su ti preskupi da bi ih drzao kao ljubimce,pola njihove cene + njihova cena = cena rucno hranjenih mladunaca........Niko aman bas NiKo ti nece prodati bas malog papagaja pa da ga ti odhranis ;) Ako te zanima kontaktiraj me na pp,imam zreo par rozela star 2 godine......RaDiO!!! ----------------------------------- ssrki Ned Maj 22, 2011 2:29 pm ----------------------------------- znam cenu, a sto se tice rucnog hranjenja to cu raditi sam. Jos pre 10 godina sam odhranio velikog aleksandra. Cena ptice kod mene u vs je 350 i to izvadjena iz gnezda nakon 15ak dana ----------------------------------- VANDAL Sre Nov 16, 2011 12:45 am ----------------------------------- Interesuje me gde si nasao amazonca plavocelog da kupis i ima li sad neka ponuda da se uzme pozz unapred hvala