----------------------------------- goran012 Pet Sep 04, 2020 8:27 pm ----------------------------------- Ok hvala na savetima spoljni filter se pravi pa videcemo kako ce sve to da radi. Samo ja cu da imam problem sa ribicama pogotovo ciklidi nema ih u Pozarevcu obisao dve radnje jedna je uzas nevidim ribice u akvarijumu koliko je to zelena voda mutna samo sam se okrenuo i otisao druga radnja svaki akvarijum prica za sebe od horor akvarijuma gde po dnu ima neke crvene naduvane polu mrtve i mrtve ribice do show akvarijuma gde ribice skucu ko blesave na one baloncice od rasprsivaca vazduha onako grupno Ima par akvarijuma kao malo je bolje, biljke uzas ma sve ima neku falinku. Ostala mi jos jedna radnja da je obidjem ovih dana da vidim kako je kod njih ako isto moracu da nadjem nekog akvaristu iz Pzarevca pa da kupim ribice iz zdravog akvarijuma. Bas cu da slikam jedanput da vidite kakav je to uzas koliko prljavo. Ako budem imao pitanja u vezi akvaristike a sigurno da hocu ja cu ovde da ti se obratim. Hvala na ovom postu Pocetnicki akvarijum - mini deo prirode i hva na savetima.