----------------------------------- IVANRO Sub Jun 22, 2019 5:15 pm ----------------------------------- Složio bih se sa kolegom oko same postavke ja bih to malo pretumbao jer kad sam video slike delovalo mi je kao da je akvarijum od 30ak litara, vrv i slike same po sebi utiču na to ali i kako ti je hardscape postavljen takođe. Imaš odličan materijal i kamenje i drvo samo bi ja to pretumbao malo ali tvoj je akvarijum i ti ćeš da ga gledaš i ti znaš šta želiš i šta ti se sviđa. Lepo je, nemoj pogrešno da shvatiš samo daje osećaj da je akvarijum manji nego što jeste a ako se tebi tako sviđa super je i ne diraj ništa. Za borca i apistograme bi se opet složio da ne idu zajedno ali ne bi ja tu brinuo za apistograme nego da li će borac da preživi duže od nedelju dana sa odraslim mužjakom Kakadu pošto sa Agasizijem vrlo verovatno ne bi. Mada svaka riba je za sebe i bilo je i čudnijih kombinacija koje su uspevale svejedno ne bih se kockao. Agresivni i jedni i drugi sa tom razlikom da je apistograma ciklid i raste dosta veća od borca. Moja preporuka je da uzmeš Kakadu apistograme jer su prelepe i zanimljive ribe i ne zahtevaju ništa specijalno a borca preskoči.