----------------------------------- Skybuffalo Pet Nov 10, 2017 4:16 pm ----------------------------------- Sigurno je bolja filtracija.Ali posto zbog zene ne smem da diram glavni akvarijum :D a oduvek sam zeleo malo mutnjikav akvarijum u nedostatku bolje reci.Stabio bih u njega stavio borca i par kulija, mopan drvo zbog tanina i treset da bih postigao zeljeni izgled i da mi borac bude zadovoljan. Onako za svoju dusu jer kulija zelim a ne smem da ga pomolim u glavni jer je citiram zmija a borac mi je pored guramija, tetrazona i furkata najlepsa vrsta. Akvarijum stari sam prelepio, sada se testira vec desetak dana hoce li curiti, ne verujem sebi da mogu da napravim komorni filter kako treba, a stakalri su ovde previse skupi.Manji filter koji mislim moze da se napravi za 1000 dinara ovde bi me kostao 3-4 i staklari koje ja znam nisu iskusni(trazio sam isparaivac, covek je stavio ogledala kao poklopac ne znam kako je zamislio da svetlo prodire kroz njih :D) . ZAto trazim alternativna jeftinija resenja.