----------------------------------- Bogdan P Čet Feb 07, 2019 8:23 pm Podloga ----------------------------------- Da li neko ima predlog za neku crnu odlogu inace iz Novog Sada sam ----------------------------------- Ralke Čet Feb 07, 2019 8:46 pm ----------------------------------- Dekorativnu ili hranljivu?? ----------------------------------- Bogdan P Čet Feb 07, 2019 10:22 pm ----------------------------------- Dekorativnu ----------------------------------- Bogdan P Čet Feb 07, 2019 10:23 pm ----------------------------------- Dekorativnu ----------------------------------- Ludwigia Čet Feb 07, 2019 10:51 pm ----------------------------------- Aj ja tebe da pitam. Znas li koja je razlika izmedju dekorativne i hranjive podloge? Sta zelis od akvarijuma? Da li si uopste procitao, bar neku temu od 101dne teme o podlogama? ----------------------------------- Bogdan P Čet Feb 07, 2019 11:34 pm ----------------------------------- Meni nije potrebna hranljiva podloga necu da drzim biljke(koliko sam shvatio ona je potrebna za uspesniji rast biljaka) u akvarijumu samo cu na panj da zakacim mhunu zato sam reko da mi nije potrebna hranljiva podloga.Nisam puno citao o njoj znam da ljudi koriste humus tj zemlju za cvece. ----------------------------------- Ralke Pet Feb 08, 2019 12:27 am ----------------------------------- Ok ako je tako onda pogledaj malo po oglasima a mislim da imas kod sponzora sajta (pogledaj gore pri vrhu imas reklame),a imas i po pet shopovima... ----------------------------------- Peku Pet Feb 08, 2019 6:58 pm ----------------------------------- Crni JBL Zanzibar, Seachem florite black, lomljeni lava kamen...