----------------------------------- Marko Milic Čet Dec 12, 2013 7:59 pm Podloga za afrikance ----------------------------------- Koja podloga je bolja za malawi ciklide pesak ili sljunak, i koja granulacija? ----------------------------------- No 1 Čet Dec 12, 2013 8:04 pm ----------------------------------- Za malawi mozes koristiti kvarc finije granulacije. ----------------------------------- Marko Milic Čet Dec 12, 2013 8:10 pm ----------------------------------- Ok, samo ako mozes da mi kazes otprilike koja je to ''finija'' granulacija? Hvala puno ----------------------------------- Nensi Čet Dec 12, 2013 8:10 pm ----------------------------------- Možeš kvarc 1-2mm,a možeš i pesak,koji bi bolje imitirao Malawi jezero. ----------------------------------- zemunele Čet Dec 12, 2013 8:21 pm ----------------------------------- Kvarcni pesak granulice 0.5 - 1.5. Vole da kopaju pa da bi im to omogucio malo sitnije granulica. Ja licno imam 0.6 - 1.2 i zadovoljan sam a i ciklidi :) ----------------------------------- Marko Milic Čet Dec 12, 2013 8:27 pm ----------------------------------- Hvala ljudi ;)