Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Podmladak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Evo ga i moj jedini preziveli gupi malac (izvinite ali bolje nisam mogao da uslikam) Smile Ima oko 2-3meseca,mislim da ima 1cm i hteo sam da pitam da li bi mogao u aq sa zebricama,ksifoima i ostalim gupikama? Smile Pogledajte ga pa mi recite sta mislite !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 6:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa zavisi kolike su ti te ribe

Malca prebacis u glavni akvarijum kad bude veci od najveci usta u akvarijumu to ti najbolje mozes odluciti.. i da ga ne moze filtracija pokupiti kao sto sam ja imao slucaj prebacio ga u glavni akvrijum i prelivna cijev ga nije mogla prebaciti u filter bio veliki a ne dovoljno jak da se izvuce i kad sam ga ja nekako izvukao nije zivio 2 dana kako treba ugino je...

Sta ti jos bude trebalo samo pitaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sad samo to,hvala !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da se pohvalim ,okotila mi se ksifo zeenka,ali mali svi razliciti,neki tamno crveni,nekki narandzasti,a neki zuti sa crvenim ocimo,,jel to albino??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije albino, albino je bez pigmenta, kod njih je dominantan zuti pigment, to se zove "xantinism".
Takve ribe su u prodaji poznate kao "Rubin ksifo"
Ne znam zasto ali meni ranije dok sam uzgajao ksifoe ni jedna takva riba nije prezivela...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zar nije rubin ksifo jako jako crven?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigros i moje ksife su se kotile takve pa cak dogodilo se da jedna ksifa rodi sve takve al nazalost i kod mene ni jedna ni je prezivela. ne znam sta je to sto ne prezivjavaju .pozz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i ja da ubacim koju sliku mog guppy akvarijuma! Kao sto vidite ubacio sam im biljaka, pa neka rade sto god oce! Smile U njemu ima jedno 30 i neka gupika iz 3 generacije, poklanjam ih pa ih zato nema mnogo ali sada sam rijesio da necu da ih diram dok ne predju 100tku!! Slike su sa telefona a i nisam nesto spretan sa fotografisanjem! Smile
Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Čet Feb 03, 2011 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da, trenutno mi se 2 mrijeste i mogu se vidjeti malci ako se zagledate! Wink Smile to je bio cilj kacenja slika!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jutros mi se okotima plati ribica.okotila je 13 malih.male su sada u kotilici.da li im odgovara da ih sutra prebacim u drugi ak. dimenzije 30x13x17cm.msm da li je mali za njih 13.da napomenem da cu ih prebaciti u veci ak. kad ga kupim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
djura
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e i ja da se pohvalim Smile u poslednjih nedelju dana su mi se omrestile back molly ima 20 kom, 3 ksifa ima oko 70 malih, 2 platike oko 40 malih, orange molly 20 malih i dve gupike tu nisam brojao male ima ih jako puno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je to lepo .... ali, daj te slike. Tema je otvorena kako bi se dokumentovano hvalili
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 3:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moja prinova
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djura
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Feb 17, 2011 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

evo i slike,,, jaku su brze ribice a imam puno trave pa ne mogu bolje da uslikam,,,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Ned Feb 27, 2011 12:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i ja da se pohvalim....................................
sada mi se koti ksifo za sada ih ima 11.......................
ovo mi je prvi mrijest ksifa.male imaju mjehuric na stomaku ali sam ubjedjen da ce nestati pozzzzzzzzzzzzzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum za podmladak Fricky`88 Uradi Sam (DIY) 3 Ned Maj 24, 2015 12:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak boraca plavušica Razmnožavanje 13 Uto Dec 03, 2013 7:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak ramireza sunce Ishrana 2 Sre Apr 03, 2013 12:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License