Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poecilia wingei Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 02, 2012 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo uspeo sam da nabavim nesto cisto od ove vrste. Ribu je uvezao ortak iz Madjarske. Bice i slika ovih dana na godisnjem sam Smile

[youtube:2ccf5f190d]http://www.youtube.com/v/BtsRI8L8vLs[/youtube:2ccf5f190d]


Poslednji izmenio Bojan dana Uto Jul 03, 2012 8:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Poslednji put izmenio Anboy dana Pon Jul 02, 2012 10:27 pm, izmenio ukupno 4 puta

Razlog izmene Bojan: Ubacen video tag
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 02, 2012 10:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Jul 03, 2012 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super izgleda,ovakvu jos nisam video....svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 03, 2012 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Evo slicica cistog mladog muzjaka.

Image

A ovo je mesanac. Ladno sam potrosio danas celu bateriju od foto aparata dok nisam uspeo da uslikam ove dve ribice Very Happy a da ne pricam da sam se i oznjao. Neumorne su stalno plivaju gore, dole, dole, gore....

Image


Poslednji izmenio Anboy dana Uto Jul 03, 2012 7:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 03, 2012 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy,
stvarno su lepi.
Mi smo uspeli da ispunimo zelju i da drzimo zajedno borca i (posto vec ne mogu gupike) endlere. Ovde smo ih nabavili - dve linije - u jednoj mi je jedan muzjak predivan - mnogo izrazajnijih "maceva" ili kako bi vec nazvala tu saru na repu, a zenkice smo uzeli na drugom mestu (doneo je decko mamu iz Turske-sve stranci Smile ) i zbilja su i one lepe - cak me i buni koliko su izrazajnih boja i sara na repovima. Malci vec imaju preko mesec dana (jedna tura, pa onda sve "jedno drugom do uveta" Rolling Eyes i vec su poceli da se boje, pa cemo videti da li su stvarno svi "cisti".
Da ih fotografisem ne uspevam. Cim mi uspeju prve fotegrafije kacim ih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 03, 2012 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno!!! Smile Mozes slobodno i u ovoj temi kaciti slike. Stvarno ih je tesko uslikati!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.youtube.com/watch?v=3MBku2d1n8k da ne otvaram novu temu ali ovo je extra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da bas ima lepih muzjaka!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da osvezim malo temu sa ne bas tako sjajnom fotkom. Ova linija je i dalje kod mene, totalno je prepustena samoj sebi. Danas treba da ih prebacim u veci akvarijum od nekih 40litara. Na slici su mzjak i zenkica.


Image


Poslednji izmenio Anboy dana Ned Feb 03, 2013 4:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel ima neki update? ja sam kupio par endlera, sad moram da im nadjem adekvatan akvarijum kako se ne bi mesali sa gupikama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Jun 25, 2014 7:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova linija i dalje pliva u nekim akvarijumima, zao mi je da je ne odrzavam. Poceo sam malo i da brljam u poslednje vreme pa im ubacim po neku zenku koja nije endler da vidim kakav ce mix da ispadne.

Slika mladog muzjaka.

Image

Ako mozes da slikas svoje slobodno okaci u ovoj temi sliku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 30, 2014 11:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

okotila mi se moja endler guppy , na svet je donela 3 malca (mozda jos koji vise, ne vidim od mahovine)...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Endler Guppy (Poecilia wingei) srki.acs Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jan 13, 2016 9:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zlatna velifera (Poecilia velifera) reef nzivkovic Morski Akvarijumi 15 Pon Dec 14, 2015 6:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poecila Wingei (Endler's Livebearers) BoneDrop Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 02, 2013 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red Sailfin Molly Poecilia katas96 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 05, 2013 1:23 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Poklanjam Poecilia reticulata Miroslav95 Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Mar 20, 2011 8:42 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License