Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Početak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milosark




Registrovan: 09 Sep 2017
Poruke: 0
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Okt 20, 2017 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

(trebalo bi da se ubaci opcija edit)
Ne mogu da zarotiram, i ovako mi je skoro knap za aq, možda ću kad se razmnoži mahovina da je obmotam njome?Čuo sam da može da se korsiti super lepak u aq?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 20, 2017 2:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

DejanM1980
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2016
Poruke: 12
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 20, 2017 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne razumem zašto ne možeš da zarotiraš za 180? Prostor koji zauzima je identičan i pozicija filtera u odnosu na akvarijum se ne menja, samo mesto prelivnih cevi i izlaza pumpe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milosark




Registrovan: 09 Sep 2017
Poruke: 0
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Okt 20, 2017 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja greška, odmah sam to zamislio drugačije..
Uradiću kad budem menjao vodu da se ne kvasim sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak- Juwel Primo 60 roachdani Početak u akvaristici 2 Ned Okt 10, 2021 9:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo početak marinko Akvarijumi 1 Čet Feb 25, 2021 4:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License